Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
" Prezydent Francji Emmanuel Macron ogłosił zamiar przeprowadzenia „wyjątkowej operacji humanitarnej” w Mariupolu we współpracy z Grecją i Turcją - ukrpravdanews"

No jak kisne xD jeśli to prawda to Kaczyński serio #!$%@?ł jakieś szachy 5D chociaż no nie uwierzę póki nie zobaczę.
#wojna #ukraina #rosja
  • 29
  • Odpowiedz
@Deska_o0: to że on tam pojechał i zaczał #!$%@?ć że potrzebna jest operacja, kilka dni mija i nagle chcą wysyłać pomoc, jak dla mnie to się do tego przyczynił jak bardzo byś nie szedł w zaparte przez nienawiść do niego xD
  • Odpowiedz
kilka dni mija i nagle chcą wysyłać pomoc


@Frygus96: dziwnym zbiegiem okoliczności stało to się kiedy do opinii publicznej dotarło w jakich warunkach są tam trzymani ludzie i nie będzie to żadna misja NATO

jak dla mnie to się do tego przyczynił jak bardzo byś nie szedł w zaparte przez nienawiść do niego xD


@Frygus96: no to okłamuj się dalej, gdyby ktokolwiek liczył się z tym co pieprzy
  • Odpowiedz
@Frygus96: a w jaki sposób się przyczynił? Prędzej Litwa Łotwa i Estonia które oficjalnie zgłosiły taka propozycję, a nie dziad który pojechał podbić sondaże i pieprzył bzdury mimo że nikt go nie zapraszał, zaproszony był morawiecki
  • Odpowiedz
@Frygus96: no pokaż te wyżyny dedukcji, jaki dziadek którego zdaniem za granicą nikt się nie przejmuje i bredził od rzeczy w miejscu w które go nie zapraszano miał na to wpływ i dlaczego pomijasz oficjalne prośby rządów zarówno te przed wyjazdem jak o te po których coś się ruszyło, serio lubię gimnastykę, daj pokaż pisowskich fikołków
  • Odpowiedz
@Deska_o0: #!$%@? mnie to interesuje co robisz, mam weekend. możesz sobie czekać do usranej śmierci, tym lepsza zabawa dla mnie. więcej twojego szczekania to większy uśmiech na mojej twarzy, pisz dalej xD
  • Odpowiedz