Wpis z mikrobloga

Dla mnie toxic są zarówno wiktoria jak Eliza. O ile w przypadku Elizy można tłumaczyć to młodym wiekiem i po prostu niedojrzałością tak w przypadku Wiktorii która ceni sobie głębokie rozmowy, uważa się za dojrzała jest to dla mnie po prostu toksyczne. Taka zazdrość o #!$%@?. O to że chłopak odpowiedział po prostu szczerze na Pandorze.
Szczerze podziwiam facetów którzy w ogóle wytrzymują z takimi księżniczkami chociażby 1 dzień
#hotelparadise
  • 6
  • Odpowiedz
@Helen97: ten chłopak powiedział szczerze,bo jest głupi.Chciał sobie awaryjnie u Karoliny furtkę zostawić,a potem się zdziwił,że Wiktoria ma pretensje.Jakby był mądry,to by nie dał odpowiedzi,która jego parze może się nie spodobać.Powinien od klauno się uczyć.Raz na pandorze dostała trzy niewygodne pytania,i tak wszystko zakręciła,że nie odpowiedziała na żadne.Ale Kasprowi to bliżej do Ciposza,niż do Klauno.
  • Odpowiedz
@Helen97: nie obiecywał to fakt ale, że sam nie potrafi się zdecydować i jest rozchwiany emocjonalnie i że swoją ładną facjata myśli, że zawsze atencję będzie miał to już trochę słabe. Skacze z kwiatka na kwiatek ciesząc się powodzeniem, a sam z siebie swoim partnerkom funduje tylko brak stabilności i niepewność. Każdą po kolei zawodzi.
  • Odpowiedz
@Helen97: Nie no uwielbiam to, facet pozwala lasce się zbliżać, przytula, mizia, buduje bliskość a później nagle „ale ja ci nic nie obiecywałem” xD właśnie, że jak facet skraca dystans to obiecuje! Jakby nic nie obiecywał to by się dupą odwracał i nawet jej nie dotykał oraz powiedział wprost „nie zbliżaj się bo nie jestem zainteresowany” a nie sobie wymaca i nagle jakaś z dupy wymówka
Trzeba umieć w pewnym wieku
  • Odpowiedz