Wpis z mikrobloga

Zauważyłam pewną dychotomię między różnymi środowiskami w których się obracam i jestem ciekawa waszej jak to wygląda u was #ikea

IKEA to:

  • Sklep z tanimi, kiepskiej jakości meblami 80.0% (20)
  • Drogi sklep meblowy, dla bogatych, ale leniwych 20.0% (5)

Oddanych głosów: 25

  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaspil: sklep z meblami i różnymi akcesoriami, posiadający produktu o jakości od przeciętnej do dobrej w cenach od przeciętnych do wysokich.
Ogólnie nie jest to sklep z kiepskimi (jakościowo meblami). W porównaniu do innych sklepów oferowane meble są podobnej lub wyższej jakości. Pod względem obsługi klienta (np. Ewentualnych reklamacji mebli) są daleko przed konkurencja.

Ps. Jak ktoś porównuje produkty z Ikea do tego co zrobi stolarz to niech się #!$%@?, bo
@Clear:

Inna sprawa jest taka czy ludzie faktycznie tej jakości zawsze potrzebują. U mnie w domu rodzinnym była ostatnio remontowana kuchnia. Dom nowy, kuchnia miała chyba z 8 lat max. Zamawiana pewnie po taniości w jakimś sklepie typu Agata Meble czy BRW. Czy coś jej było po tylu latach? Kompletnie nic, powodem zmiany było to, ze stara przestała się podobać. Stara poleciała do budynku gospodarczego, bo szkoda było wyrzucać ¯\_(ツ)_/¯

Tak