Wpis z mikrobloga

Piłka zła, ale mógł przyjąć lepiej i się zastawić, a nie się od razu wywrócić.


@Minieri: jak można oglądać tyle piłki co ty, a tak bardzo nie być w stanie obiektywnie ocenić sytuacji? XD kumamy, nie lubisz krychowiaka
  • Odpowiedz
@Minieri: Bez przesady... Chłop mało szpagatu nie zrobił. Zasłużyłby na #!$%@? gdyby tylko patrzył jak się piłka obok niego turla. Zamiast tego wrzuć jakąś kompilację prawdziwych wylewów Krychy, ale tutaj jego wina była żadna
  • Odpowiedz
ale uszanowanko dla szkota, że się nie wywrócił tylko próbował utrzymać równowagę! choć wiadomo, że gdyby to było inne spotkanie niż towarzyskie to by pewnie inaczej to wyglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Minieri: Z kazdym komentarzem szanuje coraz mniej to co robisz. W swoich komentarzach jestes bardzo malo obiektywny. Krychowiak wczoraj zagral przyzwoicie. Jak biegniesz do przodu a ktos Ci podaje pilke do tylu i to jeszcze 2 metry od Ciebie to masz naprawde male szanse zeby ta pilke przyjac. Skup sie na gifach bo z nimi robisz dobra robote.
  • Odpowiedz
@CyganAnonek: Znowu o tych golgifach, serio nie macie innych argumumentów niż "weż lepeiej skup się na gifach". Napisz mi że jestem dzbanem czy coś, ale tak grzecznie, bez obrażania, nie piszcie ciągle o tych gifach jak gdyby to było wszystko co robię.
  • Odpowiedz
@Minieri: nie masz racji synek. Zobacz jak to fajnie wygląda jak ktoś przyjmuje argument, przyznaje się do błędu i sypie głowę popiołem. Wtedy jest szacun. Jak brniesz w swoje w ciemno to tylko wychodzisz na niedojrzałego płaczka.
Czytaj jaki feedback dają Ci ludzie i nie bierz tego do siebie osobiście, tylko jako merytoryczne uwagi. Weź to pod uwagę przy następnych postach a może dostaniesz tym razem jakiś pozytywny komentarz :)
  • Odpowiedz
@paragony: Tylko że rozumiem że ktoś ma odmienne zdanie, mam problem jedynie z tym jak do mnie piszą, jak do bota który tylko gify wrzuca. To nie jest ok, prawda?
  • Odpowiedz
@Minieri: nie jest ok, ale już trochę spieprzyłes temat tym grzebaniem się w błocie późniejszym. Teraz po Twojej stronie (oczywiście tylko jeśli chcesz) leży to żeby już przestać się wykłócać (może nawet przyznać komuś rację, ludzie to kochają) a przy następnym poście być bardziej obiektywnym. I tyle, po kłopocie, easy life
  • Odpowiedz
@paragony: Ok zapmiętam. Nie raz już się biłem w pierś tu na wykopie, ale tutaj akurat się do błędu nie przyznam. Mimo wszystko dzięki za kulturę wypowiedzi której poprzednikom brakowało, miłego dnia.
  • Odpowiedz