Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#!$%@? jak to jest, że on mówi lepiej niż 90% Ukraińców w Polsce z którymi pracowałem XD


Każdy kto współpracował z Ukrami wie. Jeden po roku w Polsce i się z nim normalnie dogadasz.

Pięciu innych siedzi tu już 5 lat i połowy nie rozumie, trzeba mu 10 razy powtarzać


@chigcht: Wszystko zależy od ludzi i chęci. Ja pracowałem z 5 jak dotąd. 2 tak mówiło, że byś stwierdził że są co najwyżej ze wschodniej granicy Polski. Reszta rozumiała bez problemu, 1 miał lekkie problemy ze sklecaniem poprawnie zdań, jednak miał chęci
  • Odpowiedz
@chigcht: Mam kilku kolegów z Ukrainy których poznałem przez granie w piłkę i wszyscy bardzo dobrze mówią po polsku. Generalnie rzadko spotykam kogoś kto nic nie poniemaju a w moim regionie jest ich chyba najwięcej w kraju.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EM_Ha: #!$%@? ja się tak zastanawiam czy putler słyszał tą piosenkę cypisa.nie orientuje się zbytnio, ale pewnie to leci najczęściej na froncie i bayraktar chyba że o czymś nie wiem
  • Odpowiedz
Co do Ukraincow w pl to nawet do niego dociera jakas kacapska dezinformacja, bo ja się z tym nie spotykam. Ukrainki chcą pracować, są wdzięczne za miejsce do życia, oczywiście zdarzają się ewenementy ale to promil.


@nicspecjalnego: Oczywiście, że są takie przypadki. Prawdziwe, bez kacapskiej propagandy. Tylko działa to tak, jak ze wszystkim innym - 1000 osób zachowa się prawidłowo i nikt o tym nie mówi. Jedna coś odwali i
  • Odpowiedz
Każdy kto współpracował z Ukrami wie. Jeden po roku w Polsce i się z nim normalnie dogadasz.

Pięciu innych siedzi tu już 5 lat i połowy nie rozumie, trzeba mu 10 razy powtarzać


@chigcht: po co skoro polaczki uczą się ruskiego? czy anglicy/niemcy uczą się polskiego? xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EM_Ha: #!$%@? jak to jest, że on mówi lepiej niż 90% Ukraińców w Polsce z którymi pracowałem XD


Każdy kto współpracował z Ukrami wie. Jeden po roku w Polsce i się z nim normalnie dogadasz.

Pięciu innych siedzi tu już 5 lat i połowy nie rozumie, trzeba mu 10 razy powtarzać

@chigcht: to tak jak niektórzy Polacy w UK ;)
  • Odpowiedz
@Artok: Pamiętam w jakim szoku byłem kiedy odkryłem że mój współpracownik z którym pracowałem kilka godzin codziennie jest słowakiem XD
Facet pomimo tego że Polskiego uczył się już jako dorosły absolutnie pozbył sie akcentu (ʘʘ)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
oczywiście jakas gówno muzyczka musi być..


@nicspecjalnego: Ta muzyczka robi niesamowitą robotę z kilku powodów, raz że Ukraińcy dobrze rozumieją tekst bo to jest język używany w pracach w których najczęściej są (#!$%@?ć, #!$%@?, #!$%@?, młody podaj klucz) Dwa jest im zwyczajnie mimo, że artysta z kraju sąsiedniego nagrał niejako utwór typowo dla nich pokazując jakieś tam w sporcie wsparcie. U nich z tego się prawie hymn zrobił i normalnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EM_Ha: Ten ziomeczek nadaje na jakimś yiktoku czy coś. To już drugi film z nim, chętnie by się wsparło takiego zajebistego człowieka.
  • Odpowiedz