Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim,
Miała tu być #pasta o serwerowni lecz niestety ( ͡° ͜ʖ ͡°) przyszła do mnie paczka z #barylkakrwi . Nie udało mi się dostać do #wykopaki ( gdzieś mi uciekły wpisy - w tym roku musi mi się udać ! ) ale paczka jest od #barylkakrwi czas zacząć #chwalesie #cebuladeals Na początku bardzo dziękuje licznym sponsorem za takie piękne prezenty. #pkp #bido #soxinthebox #vikingsmobile #gustomichaski #hostmark #nck #artevision #centrumpakowania i inni. Rozumiem piękna aluzja do #michalbialek nie ma .... #wykop( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to tam szło :D ? Nie myślałem że oddając krew dostanę tyle fajnych rzeczy i kolejne czekolady (ʘʘ) i ten list <3 Namawiam każdego do regularnego oddania krwi nie boli a jest za to wolne ( w pandemii nawet dwa dni )dużo czekolady (zwrot z pit gdyby nowy wał tzn. ład. was oszukiwał znowu ) i najważniejsze pomóc drugiemu człowiekowi. () A i możecie dostać za udział w hasztagu #barylkakrwi i kolejnej edycji takie fajne rzeczy. Zastanawiałem się co najlepsze w tej paczce ale chyba wszystko od kubka, termosu, plecaka. To mój naj jest skarpetki w nutelle. Mój różowy @Marbloro już mi je zajumał. Jeszcze raz bardzo dziękuje ! A zdjęcie dla was aby was zmotywować ! Wychodzić z piwnicy i oddawać krew ! Ja tam na pewno będę jeszcze raz oddawał krew z kabli. ()
blackgoku - Dzień dobry wszystkim,
Miała tu być #pasta o serwerowni lecz niestety ( ...

źródło: comment_16481427316fQl54R1kyq2r5F3d4Wgcv.jpg

Pobierz
  • 2