Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie jak jakaś dupencja od kredytów na grupce z kredytami, na pytanie czy stała czy zmienna powołuje się na kontrakty FRA. Jestem w 100% przekonany, że totalnie nie wie jak one są ustalane, między kim i co to dokładnie jest, ale poczytała na twitterze czy gdzieś o FRA no to teraz ciśnie klientom, że ekspert.

Jeszcze pół roku temu nikt w narodzie nie wiedział co to wibor, a teraz na fb o frasach piszą. XD

Może ja od razu podrzucę pakiet instrumentów, które trzeba by jeszcze opanować, no tylko nie gwarantuję, że wszystko będzie na biedaportalach kradnących dane od bloomberga typu partia.cz

#nieruchomosci #kredythipoteczny #fra #gielda
  • 10
  • Odpowiedz
Jeszcze pół roku temu nikt w narodzie nie wiedział co to wibor


@mickpl: W dwa lata przybylo nam w narodzie 40 mln ekspertow wirusologi, polityki monetarnej, makroekonomi, geopolityki, wojskowosci, rynku energii...
  • Odpowiedz
@kovv4lasky: nawet nie chcę mi się nad tym zastanawiać, jak ktoś pisze o stałym 1,8% na 5 lat to albo nie wie o czym pisze albo po prostu kłamie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@2403: no ja mam 3.49 zusammen do kupy. 1.79 marża i 1.7 "zamrożony wibor". Gdyby resztki nosacza we mnie nie walczyły, to bym miał 3.04... no taki żywot ( ͡° ͜ʖ ͡°) ważne, że chytrusek szybko ustąpił temu sprytniejszemu.
  • Odpowiedz