Wpis z mikrobloga

Udało się komuś z Was opłacić kartę wędkarską przez stronę wedkarz.pzw.pl? Założyłem tam konto, podałem wszystkie dane, konto ma status "zweryfikowane" a mimo to mam nieaktywny przycisk "wykup składkę".

Ewentualnie polecacie jakieś miejsce w okolicach Wielkiej Wyspy, Grunwaldu we #wroclaw gdzie od ręki opłacę składkę? Zazwyczaj załatwiałem to w Krokodylu na Tęczowej ale po przeprowadzce niezbyt uśmiecha mi się jechać godzinę w korku tylko po to żeby dostać naklejkę.

#wedkarstwo
  • 10
@lipa13 na Kazimierza Wielkiego jest siedzibą PZW z tego co pamiętam, ale jak nie masz ciśnienia to się wstrzymaj bo słyszałem dzisiaj w radiu, że kombinują żeby się pozbyć kart wędkarskich jako takich. Chcą żeby każdy mógł sobie zapłacić 250 i bez problemu wędkować na wodach PZW przez rok. Bez żadnych kart czy egzaminów jeśli karty nie posiadasz
@Viking-: a kojarzysz może czy na Kazimierza Wielkiego jest normalny skarbnik z którym można to załatwić od ręki czy trzeba się może jakoś specjalnie umawiać?

Co do jednej opłaty za cały kraj to nie wierzę w takie rzeczy. Złodzieje z pzw nie wypuszczą z rąk kury która od lat znosi im na wiosnę złote jaja.
@lipa13 nie mam pojęcia. Ja wędkuje z raz na rok, raz na dwa na prywatnych łowiskach więc nie zagłębiałem tematu, ale to ich główną siedzibą więc chyba powinni mieć możliwość opłacenia karty.