Wpis z mikrobloga

Jestem już w domu () dzisiaj czuję się o wiele lepiej niż wczoraj!
Nowotwór jajnika wycięty, od przyszłego miesiąca mam brać tabletki hormonalne (antykoncepcyjne), bo to wredne bydlę lubi wracać i mam je brać dopóki nie zechcę dziecka, a że nie chcę własnego mieć nigdy, to mam te tabletki brać całe życie, bo z jakiegoś powodu nawet przekwitanie mi nie pomoże ¯\_(ツ)_/¯ no trudno, życie xD najważniejsze, żeby mi to już nigdy więcej nie wróciło. Swoją drogą mam 30 lat, a byłam jedną z młodszych na oddziale.

Powoli sobie dreptam, ciężko mi się siada, po operacji trochę pobolewa, ale faszeruję się lekami przeciwbólowymi i żyję, więc to najważniejsze. Przy okazji dowiedziałam się jaką mam grupę krwi i się zdziwiłam, bo całe życie myślałam, że 0 Rh+ po mojej matce, a mam A Rh- xd

Chciałam Wam wszystkim bardzo podziękować za wsparcie, jakiego udzielaliście mi od samego początku, odkąd trafiłam do szpitala. Naprawdę wiele mi ono dało, dzięki Wam Mirki i Mirabelki łatwiej mi było zachować pozytywne nastawienie i nie bać się tej operacji, jesteście super! (ʘʘ)
A najbardziej dziękuję mojemu niesamowitemu niebieskiemu @Zgrywajac_twardziela który troszczy się o mnie od dawna jak nikt nigdy i jest przekochany ()

Ogólnie pobyt w szpitalu oceniam pozytywnie, opieka dobra, pielęgniarki były miłe i na każde zawołanie, z lekarzami też się udało za każdym razem dogadać, a nawet pośmieszkować jak w weekend było luźniej. Łóżko było wygodne, choć że tak powiem: do pięt nie dorasta temu w naszym domu, własne łóżko to jest jednak to xd posiłki były różne, raz dobre, raz niezbyt, no zresztą sami widzieliście ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przynajmniej najadałam się.
Jeszcze raz, bardzo Wam dziękuję, jesteście najlepsi!( ʖ̯)
#sandriniawszpitalu #chwalesie #wygryw #wykop
Sandrinia - Jestem już w domu (。◕‿‿◕。) dzisiaj czuję się o wiele lepiej niż wczoraj!
...

źródło: comment_1648134429lLTSrDec8yXtzKUgSMhSdV.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sandrinia: ja wolę plastry bo naklejasz raz w tygodniu i nie trzeba tak pamiętać jak przy tabletkach. Przy nich trzeba mieć dobrą pamięć, której ja nie mam. Ale kto co woli (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Nananunu: za to ja mam pamięć jak jakaś autystka, naprawdę xd szczególnie do liczb i dat. Z plastrami to mam jakąś psychiczną blokadę, jesteś drugą babeczką co mi poleca plastry, ale jakoś nie mogę się przekonać, wychodzę z jakiegoś głupiego założenia że to tylko plaster i co on może dać, mimo że wiem, że coś tam da. Wiem, bez sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fifka23: pytali tylko czy mam, bo to istotne przy takich zabiegach (inna gospodarka hormonalna), co do drugiej kwestii to nie było pytań, tylko stwierdzenia "jak pani będzie chciała", bez narzucania niczego, tylko po prostu w ramach informacji, że np. gdybym planowała, to mam odstawić leki.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sandrinia: ja plastrów używam od 4 lat (dzięki nim też w pewnym momencie zablokowałam dalszy wzrost mięśniaka gdy jeszcze o nim nie wiedziałam). Też nie planuje ciąży w przyszłości a jak na ten moment się sprawdzają. Tabletki raz zapomnisz i później klops...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sandrinia: a najlepiej to popróbować różnych opcji. Ja próbowałam nawet z ringami ale bolą np przy stosunku i mogą też wtedy wypaść.
Plastry okazały się w przypadku moim najlepsze bo nie trzeba tak o nich pamiętać. Dużo dzieci np rodzi się z zapomnienia raz czy dwa tabletki więc trochę bym się bała xD
  • Odpowiedz