Wpis z mikrobloga

@PomadkaNawilzajaca: Mogę zasugerować tobie odrobinę myślenia. Serio to nie boli. Jak ma sie ogarnąć z ubraniami ? A co w nich jest nie tak ? Jedzenie ? Mam zadzwonić i co ? Rozkazać mu gotowanie kilkudaniowych obiadów ? Ile razy nocowałaś w aucie ? Ile razy zmywałaś naczynia bez ciepłej bieżącej wody ?
No i koniec najlepsze.... Skąd wam się biedne wykopki usrało w głowach, że Odyn się nie kąpie.
  • Odpowiedz
@Korsir: odrobiona myślenia? od społeczeństwa a tym bardziej od wykopków? za dużo wymagasz, w ich jest zakodowana tylko zawiść i #!$%@? się do wszystkiego w postaci "złotych" porad. Odyn mimo depresji tak czy siak jest sto poziomów wyżej od nich, kto rozumie ten rozumie
  • Odpowiedz
@Korsir: Ale problem z higieną był poruszany przez osoby, które miały z nim styczność - ktoś go kiedyś spotkał w sklepie i stwierdził, że śmierdział niesamowicie. :c Dwie pary skarpetek na tydzień też o czymś świadczą.
  • Odpowiedz
  • 0
@swinkapl jak to nie wiesz, przecież było powiedzane ze temat nowego kampera zostają porzucony, więc chciał coś nowszego, a zostaje przy starym t4 którym do Londynu na lawecie chcę wjechać
  • Odpowiedz
@Sylwia2137 bo ciężko znaleźć krótkiego świeżego busa bez przygód w przeszłości. Ty naprawdę nic nie rozumiesz czy udajesz że nie rozumiesz? No Odyn to głąb ale z busem gada sensownie - w przeciwieństwie do rowero-trumny
  • Odpowiedz
  • 0
@swinkapl jedyne czego nie rozumiem to działanie odyna, skoro chce zainwestować większą sumę to niech chociaż sprawdzi przez motocontroler albo inną firmę auto a nie bierze w ciemno drugą kwestią jest to że w Polsce samochochody zazwyczaj są po szkodach, na yt masz mnóstwo sprawdzonych firm które zajmują się sprowadzaniem i sprawdzenia aut z Niemiec, zapłacił by trochę więcej ale miałby porządne sprawdzone auto
  • Odpowiedz
@Sylwia2137 to nie jest trochę więcej a dużo więcej ;) w Polsce też są bezwypadkowe auta, po prostu trzeba poszukać. Niestety aktualnie ceny aut wystrzeliło i nie dziwię mu się że odwleka decyzję bo sam szukam zwykłej osobówki i rynek jest #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@swinkapl przy sumie 100 tys myślę że 3 k robi mała różnice, niestety wszystkie rynki #!$%@?ło ładnie nieruchomości, motoryzacja, elektronika. Ja ze swojego doświadczenia jednak przy takiej sumie pokusiła bym się o kupno auta z Niemiec i oczywiście nigdy nie kupiłam bym od handlarza i komisu
  • Odpowiedz
@Korsir:
Mogę zasugerować tobie odrobinę myślenia. Serio to nie boli.

Zasugeruj myślenie swojemu koledze. Akropol, Koliber to tylko niektóre z jego "błyskotliwych" spostrzeźeń i fragmentów "wiedzy" jaką nam zaserwował.

Jak ma sie ogarnąć z ubraniami ? A co w nich jest nie
  • Odpowiedz