Wpis z mikrobloga

Idąc na studia można jeszcze trochę pożyć beztrosko przed prawdziwym życiem, więc ma to swoje plusy.


@WielkiNos: Akurat mam zupełnie inne przemyślenia. Na studiach było ciężko. Po studiach załapałem się do przyzwoicie płatnej, luźnej pracy. Uważam, że teraz mam beztroskie życie. Zero stresu, 8h sobie poklikam w komputer, po pracy się mogę obijać, nie trzeba się uczyć na kolokwia i użerać się z prowadzacymi.
  • Odpowiedz
@ugly0ne "to takie #!$%@? roszczeniowe. Chcesz medal za skończenie studiów? Pokaż że coś się nauczyłeś faktycznie na tych studiach i potrafisz pracodawcy dać zarobić."

To jest taka sama "roszczeniowość" jak oczekiwanie, że doświadczenie w januszex sprawi, że twoje CV będzie lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)-.
Gowno praca daje jedynie pieniądze, a w sumie to jedynie przetrwanie ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Django09 Dlatego uważam że studia powinny być płatne. Edukacja to ogromne koszty dla podatników a przyjdzie taki OP, zrobi studia i będzie wyjeżdżał bo mu się nie podoba. Trzeba było przed studiami wyjechać i tam studiować

A ja uważam, że edukacja Sebow i Karyn powinna być płatna od samego początku czyli od podbazy.
Nic nie wyciągają z tej edukacji. Marnowanie kasy. A ich jedyne osiągnięcie to albo bycie utrzymywanym za hajs podatnika
  • Odpowiedz
prawda, z polskiego to zawsze #!$%@? byłem

ale za to całki podwójne, albo nie oznaczone potrafię wyliczyć, coś za coś, już wole być umysłem ścisłym niż humanistycznym


@Birbirgo13: Spoko, ale to nie znaczy, że nie możesz spróbować zapamiętać, że przed znakiem zapytania nie wstawia się spacji. Dałem ci wędkę...
  • Odpowiedz