Wpis z mikrobloga

@derko123: przeciez takie zawiadomienie to syf xD dostawalem to zeby nie sklamac chyba 4 razy i za kazdym olałem. Samochod zarejestrowany nie na mnie xD w sumie ani razu po zakupie nie przerejstrowalem. Takze jak chca dojsc kogo to auto, kwit otrzyma byly wlasciciel. Wskaze komu sprzedal a na umowie jest zas moj stary adres xD sam w paru mejscach stsje na chodniku zeby zalatwic dana sprawe. Brak parkingow w centrum
  • Odpowiedz
@derko123: #!$%@? mać mi odholowali samochód jak 10 cm za blisko podwójnej ciągłej zaparkowałem na małej osiedlowej uliczce a tu typowi który zaparkował jak typowy #!$%@? dali mandat xD nie ma sprawiedliwości...
  • Odpowiedz
@Niemamwiedzy: stanowisko Strazy Miejskiej jest najczesciej takie, ze jesli nie uniemozliwiaprzejazdu to nie ma podstaw do odholowania. Kiedys mi pod blokiem przyjezdny ananas tak stanal ze jedyny wyjazd mozna bylo pokac ze zlozonymi lusterkami i w asyscie kolegi, ale dalo sie przejechac? Dalo, wiec dostal tylko mandat i pojechali. #!$%@?
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz a wiesz jak takie zawiadomienie działa?

@derko123:

Tak działa, że nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam dostałem kiedyś za parkowanie na chodniku dla pieszych Koło bloku (zima byla i #!$%@? sniegiem to wyglądało jak miejsce parkingowe

Rano mialem za wycieraczką, bo sm rajd nocny sobie po osiedlu zrobiła. Z tym, że to nie jest mandat a Sm ma określony czas na ustalenie sprawcy wykroczenia, wezwanie
  • Odpowiedz
@Jade:

byłoby bardzo nieciekawie gdyby ktoś zadzwonił że spod samochodu ciekną płyny eksploatacyjne. Wtedy muszą odholować, a taki przykładny obywatel może np. wylać odrobnę własnego oleju czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idiotyczna rada, jeśli z auta nic nie będzie cieknąć(a diagnosta to bardzo szybko zweryfikuje w razie potrzeby i wystawi odpowiedni papier) to ryzykujesz własną dupą pozew cywilny od właściciela auta, dodatkowo pewnie jeszcze ewentualny mandat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derko123: takie swistki nie maja umocowania prawnego, polecam #!$%@? jak przysla liscik to wskazac dane ukrainca z donbasu i niech go łapią ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz