Wpis z mikrobloga

@derko123 no to tym bardziej odholować.

Kiedyś u mnie pod domem jakiś cymbał tak zaparkował. Wchodzisz na przejście i nie #!$%@? nie widzisz bo samochód ogranicza widoczność a jak schodzisz to musisz ścinać poza przejściem.

Zadzwoniłem na straż miejska a ci przyjechali i założyli blokadę.

Zawsze mnie zastanawia dlaczego oni to robią.
  • Odpowiedz
  • 4
@Niemamwiedzy wydaje mi się że w Polsce z odholowaniem jest duży problem. W stanach są prywatne firmy, które rozwiązują ten problem za miasto. Taka rzecz rozwiązała by wiele problemów w Polsce :D
  • Odpowiedz
@derko123: byłoby bardzo nieciekawie gdyby ktoś zadzwonił że spod samochodu ciekną płyny eksploatacyjne. Wtedy muszą odholować, a taki przykładny obywatel może np. wylać odrobnę własnego oleju czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanImperator jako pieszy masz mocno ograniczoną widoczność i nie widzisz co jest na jezdni bo auto ci zasłania. Żeby zobaczyć czy cokolwiek jedzie musisz de facto wyjść na jezdnię, poza dupę samochodu To w momencie gdy wchodzisz ze strony po której samochód parkuje.

Żeby przejść przez ten chodnik gdzie samochód stoi musisz wejść na jezdnie. To samo jak przechodzisz z drugiej strony, nie możesz sobie przejść normalnie przez przejście dla pieszych tylko
  • Odpowiedz