Wpis z mikrobloga

Podobają mi się alternatywki w tym teledysku. Nie wiem dlaczego ale zawsze mnie ciągnęło do alternatywek. Z resztą zawsze chciałem mieć bardziej punkową styluwę bo mi się zwyczajnie podoba ale brakowało odwagi a teraz chłop za stary xD

Może mi kiedyś będzie dane jeszcze wyrwać fajną alternatyweczkę z którą będę oglądał chińskie bajki xD Ehhhh

#przegryw
LateNever - Podobają mi się alternatywki w tym teledysku. Nie wiem dlaczego ale zawsz...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LateNever: Mi też, ale to dlatego, że zawsze byłem antyspołeczny i mierziło mnie dopasowywanie się do niekoniecznie dobrej większości. Ale to nie tylko wygląd, to postawy i chęć buntu od tego co jest regularne. Wygląd czasem jedynie pokazywał postawy mentalne.

A muzyka w miarę.

Chińskie bajki - nie. Z tym jakoś nie po drodze mi. Wydaje się dziecinne. W emo i rockowych dziewczynach jest ciemna strona mocy, a tutaj takie...
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: To samo, siedziałem na chanach i też zawsze lubiłem trochę #!$%@? ludzi.

Kiedyś poszedłem do biedry z rok temu i chciałem kupić czarny lakier do paznokci, ludzie się na mnie patrzyli i stchórzyłem i nie kupiłem.
  • Odpowiedz
@LateNever: Mi tma wystarczało na czarno się ubierać. Emo dziewczyny zawsze wiedziały do kogo uderzyć z tlenionymi białymi włosami, albo czarnymi i takim kontrastowym makijażem.

Co najlepsze dziś wyglądają totalnie w zwykły sposób te które odeszły od tego.
  • Odpowiedz
@LateNever: Dlaczego uważasz że jesteś za stary na taką stylówkę? A kto Ci do cholery zabroni tak chodzić?! Chłopie, ubieraj się tak jak masz tylko ochotę i lej na to co inni mówią. Ty masz się w tym czuć wygodnie i dobrze. Mamy teraz takie czasy że każdy chodzi w czym chce. Pare razy widziałam na mieście dojrzałego ogiera 40+ co był ubrany jak alternatywka ale męska. Kupuj ciuchy i
  • Odpowiedz
@maselkowykop: Tak btw kiedyś byłem w klubie i przychodzi taki około 40 letni kuc-metal z młodą rudą alternatywką. Kuc zdejmuje koszulkę i zaczyna nią machać jak #!$%@? i #!$%@? w wszystko. Dołączyłem do niego i razem tańczyliśmy i darliśmy mordę xD Zajebisty gościu, chciałbym być takim starym kucem co ma #!$%@?
  • Odpowiedz
@LateNever: Słuchaj, nawet jak by ta alternatywka nie była młoda to i tak nie ma znaczenia. Gość przecież wiadomo i tak by sie dobrze bawił. Siedziałam na kilku grupkach z takim stylem ubierania i były osoby w różnym wieku. W Polsce w większości każdy przejaw inności jest tępiony. A ja tego nie rozumiem, dlaczego nie możemy robić czegoś co nam daje szczęście, radość z życia bo to inne albo nie
  • Odpowiedz
@maselkowykop: Wiesz co do ubioru ja lubię też koszulki w kwiaty albo koszulki hiposowsko-lsd egzystencjalne. Raz miałem koszulkę z rickiem i mortim taką mega rzucającą się w oczy i odrazu padały komentarze w stylu fajna koszulka ale bym jej nie założył i tak dalej - impreza firmowa. Jakbym się pojawił na imprezie firmowej z bardziej punkowym ubiorem to byłoby pewnie srogie kontrowersje bo u mnie w robocie (IT) to wszyscy
  • Odpowiedz
@maselkowykop: Jak sobie czytam o firmach IT w latach 60 w usa albo nawet niemiecka scena techno - wielu to tam to były kuce łączące sztukę z technologię to mam wrażenie że naprawdę szkoda, że się urodziłem w tym smutnym jak #!$%@? kraju xD
  • Odpowiedz
@maselkowykop: bez przesady, nie ma czego współczuć. Tylko denerwuje że trzeba uważać co się mówi, ale chyba taka definicja pracy. Ja niestety mam trochę ciężki charakter - jedna rozmowa z hrem karna, teraz mam drugą karną w tym tygodniu że jestem zbyt hmmm niezależny xD A to dopiero miesiąc roboty niecały. Niezłe kombo.
  • Odpowiedz