Wpis z mikrobloga

#pytanie #bmw #samochody #mechanikasamochodowa

Mam zawieszony komputer w moim BMW F10. Staralem sie odlaczyc akumulator na 24h ale niestety nic to nie dalo.

Dzisiaj ktos napomnial ze moze sa 2 aku. Wygooglowalem, wybebeszylem co trzeba a tam nie ma akumulatora.

Przez to ze mam zawieszony komputer (ale tylko czesciowo) nie moge zresetowac bledu o zlym cisnieniu opon, navigacja nie dziala ani nie moge sie podlaczyc telefonem do samochodu.

Reszta komputera dziala okej, auto tak samo.

Probowalem tez reset kombinacjami klawiszy - 5 roznych metod nie podzialalo.
NaxZST - #pytanie #bmw #samochody #mechanikasamochodowa 


Mam zawieszony komputer...

źródło: comment_1648065942HXiULnX1OhKRASty457iuE.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • 0
@ScaRRyMaN: wszystko jest ok. Błędy mam bo mam wykręcone tyle głośniki + wzmacniacz wstawiony (BMW wersja stereo, wiec głupia jeszcze)

Wiec te błędy są normalne.

Nie widzę nigdzie opcji resetu komputera.

Autel działa poprawnie. Auto reaguje na wszystko.

Ale brak opcji „format” „hard reset” nic.

Wiesz może gdzie znajduje się 2 akumulator w moim aucie? To był załatwiło sprawę chyba jak bym odłączył headunit od prądu
NaxZST - @ScaRRyMaN: wszystko jest ok. Błędy mam bo mam wykręcone tyle głośniki + wzm...

źródło: comment_16483954250o6VYz6KypnlydZQjm0tfE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: tak wiem ze to sa kody bledow. chcialem pokazac ze nic takiego nie ma tam. "active function" chyba chodzi ci o "live monitor"

ale tez tam nie bylo nic takiego.
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: w headunit tez nie ma za bardzo opcji resetu ani profili ani systemu ani nic. jest radio i jakies duperele. nawigacja ktora jest zawieszoan ma 1 opcje - sygnal gps. jest N/A. nawigacja zawieszona na "loading"
  • Odpowiedz
  • 0
@ScaRRyMaN: pytanie: czy jak kupię nowy Head unit (a czuje się na siłach na samodzielna wymianę) to jak podmienię Unity to będzie cacy? Czy potem dopiero zaczyna się jazda z kodowaniem czy parowaniem? Bo inny Vin, inne to inne tamto?
  • Odpowiedz