Wpis z mikrobloga

Dobra naszła mnie myśl jak możemy podkreślić produkty firm które nie wyszły z rosji, mowa o zwykłych wlepkach, naklejkach czy coś takiego co można by było przyklejać w sklepach czy na reklamach tychże produktów, co o tym myślicie i czy znacie kogoś albo sami macie jakieś drukarnie które by to zaprojektowały albo wykonały. Coś małego, taniego, prostego np w kształcie kwadratowym albo kółka z napisem " nie wspieraj agresji Putina czy Rosji " albo " Kupując ten produkt dozbrajasz armię rosyjska" Dajcie znać jak takie wlepy można kupić albo jak podobna akcja jest gdzieś organizowana.

#ukraina #wojna #bojkot #drukarki #allegro #reklama
  • 6
@Wychwalany: Nie mam fb,insta,tiktoka itd więc pytam tutaj chodzi bardziej o coś małego taniego żeby można było przykleić np obok ceny produktu w sklepie itd nie każdy chodzi z kartką a4 z wydrukowaną lista sieci sklepów które zostały w Rosji, a tak zawsze gdybym sam widział na pewno starał bym się szukać alternatywy w trakcie zakupów ;) chodzi o coś takiego jak na zdjęciu ;)
1k3r3k - @Wychwalany: Nie mam fb,insta,tiktoka itd więc pytam tutaj chodzi bardziej o...

źródło: comment_1648056863ZZJ9jdp4mCuzBdCPvtA9ud.jpg

Pobierz
@1k3r3k: nie uważasz, że wojenna propaganda weszła ci zbyt mocno na psychikę?
Bo serio XD jak dla mnie jest to kompletnie odklejony pomysł - to by miało sens wyłącznie gdyby to państwo narzuciło na cały kraj sieciom handlowym nakaz nalepiania takich nalepek na rosyjskie produkty pod groźbą srogiej kary finansowej xD
@NaczelnyWoody: nie zaprzeczam, możliwe że zbyt pochopnie podjęta decyzja za dużo emocji w tym wszystkim ale chyba każdy chce by to się już skończyło ;) a co do naszych władz to chyba dobry pomysł podesłać do kancelarii na email im ten pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)