Wpis z mikrobloga

@NoJakNieJakTak:

Granica polsko-białoruska. Relacja Bosaka

Pytany przez prowadzącego program Andrzeja Stankiewicza, czy dałby migrantom ciepły koc, odparł, że nie. – Czytam to, co wypływa z czatów migrantów i widać, że są oni nastawieni konfrontacyjnie. Czytałem relacje podlaskiej prasy o tym, co się dzieje w szpitalu w Białymstoku, gdzie lekarze są atakowani, talerze są rozbijane. Gdzie dwóch braci potrafi przy lekarzach zbić własną matkę, bo udała się na badania bez pozwolenia, żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Ernest_

Granica polsko-białoruska. Relacja Bosaka

Pytany przez prowadzącego program Andrzeja Stankiewicza, czy dałby migrantom ciepły koc, odparł, że nie. – Czytam to, co wypływa z czatów migrantów i widać, że są oni nastawieni konfrontacyjnie. Czytałem relacje podlaskiej prasy o tym, co się dzieje w szpitalu w Białymstoku, gdzie lekarze są atakowani, talerze są rozbijane. Gdzie dwóch braci potrafi przy lekarzach zbić własną matkę, bo udała się na badania bez pozwolenia, żeby się
@Disegno: #!$%@? od miesiąca mamy wojnę na ukrainie. Myślałem że przez ten czas nawet największy fanatyk teorii spiskowych zrozumie że teoria o biednych imigrantach z białorusi jest naciaganym gównem zrobionym przez putina. Ale nie, nadal są wierni wyznawcy teorii że należy osłabiać państwo zgodnie z planem putina bo panu migrantowi bendzie smutno i zimno :(. Szkoda że tacy fanatycy nie myślą o tym że jak nie podziękujemy jednemu to zaraz przyleci