Wpis z mikrobloga

@NiespodziewanaRiposta: @kwahu666_ponownie ale wy jesteście zatwardziali, wszystko zgodnie ze wszystkimi objawieniami i Ewangelią na czasy ostateczne.

A Bóg, czyż nie weźmie w obronę swoich wybranych, którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał w ich sprawie? 8 Powiadam wam, że prędko weźmie ich w obronę. Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?»

Łk 18, 7
@bitcoholic: tak, Matke Boske wyniesie Polskę na wyżyny i tutaj będziemy mieć nowy raj, tylko nie wiadomo kiedy, nie wiadomo w jaki sposób i w sumie nie wiadomo czy w ogóle xD

Czy istnieją jakieś inne źródła tych rewelacji i podobne interpretacje ludzi innych, niż tylko i wyłącznie katopolackich dewotów z KK? Nie wiem, czy mówi się o tym samym na przykład w Watykanie, w Brazylii, Meksyku albo innych mocno katolickich
@enslavedeagle: ale to dla Polski jest przewidziana wyjątkowa rola. Powiedział o tym Pan Jezus Faustynie Kowalskiej. Już widać że np. Polska staje się bastionem obrony przez moralną zgnilizną zachodu, masową emigracją islamistów itp.
@bitcoholic: wybacz, ciężko mi się połapać w tym universum. W każdym razie odpowiedz na moje pytanie: jaki sens ma modlitwa skoro Bóg ma plan? Zmieni go pod naciskiem? Czy może zaniecha jak poprosi o to odpowiednia liczba ludzi? Jeśli tak to jaka to liczba?
ale to dla Polski jest przewidziana wyjątkowa rola


@bitcoholic: no właśnie, jakimś cudem te śmieszne przepowiednie i objawienia na temat Wielkiej Polski zdarzają się tylko katolickim obłąkańcom, którzy akurat dziwnym trafem zawsze są też Polakami.
Już widać że np. Polska staje się bastionem obrony przez moralną zgnilizną zachodu

@bitcoholic: Chrześcijaństwo była religią o aspiracjach uniwersalistycznych. A potem pojawili Polacy i już mamy podziały i powrót do rozumowania plemiennego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgnilizna to jest na wschodzie, a nie zachodzie. Z całym szacunkiem, ale co trzeba mieć pod kopułą, by twierdzić coś takiego? Mam nadzieję, że nie chociaż uważasz ruchów Putina za
@bitcoholic: ok czyli przyjmuje do wiadomości że modlitwa pomaga. Jeśli Rosjan jest 140 milionów, a Polaków tylko 40 milionów, to gdy Rosjanie zaczną sie modlić o zostanie potęgą świata, to my nie mamy szans i MB wysłucha ich?