Wpis z mikrobloga

@NiespodziewanaRiposta: @kwahu666_ponownie ale wy jesteście zatwardziali, wszystko zgodnie ze wszystkimi objawieniami i Ewangelią na czasy ostateczne.

A Bóg, czyż nie weźmie w obronę swoich wybranych, którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał w ich sprawie? 8 Powiadam wam, że prędko weźmie ich w obronę. Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?»

Łk 18, 7
  • Odpowiedz
@bitcoholic: tak, Matke Boske wyniesie Polskę na wyżyny i tutaj będziemy mieć nowy raj, tylko nie wiadomo kiedy, nie wiadomo w jaki sposób i w sumie nie wiadomo czy w ogóle xD

Czy istnieją jakieś inne źródła tych rewelacji i podobne interpretacje ludzi innych, niż tylko i wyłącznie katopolackich dewotów z KK? Nie wiem, czy mówi się o tym samym na przykład w Watykanie, w Brazylii, Meksyku albo innych mocno katolickich
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: ale to dla Polski jest przewidziana wyjątkowa rola. Powiedział o tym Pan Jezus Faustynie Kowalskiej. Już widać że np. Polska staje się bastionem obrony przez moralną zgnilizną zachodu, masową emigracją islamistów itp.
  • Odpowiedz
@bitcoholic: wybacz, ciężko mi się połapać w tym universum. W każdym razie odpowiedz na moje pytanie: jaki sens ma modlitwa skoro Bóg ma plan? Zmieni go pod naciskiem? Czy może zaniecha jak poprosi o to odpowiednia liczba ludzi? Jeśli tak to jaka to liczba?
  • Odpowiedz
ale to dla Polski jest przewidziana wyjątkowa rola


@bitcoholic: no właśnie, jakimś cudem te śmieszne przepowiednie i objawienia na temat Wielkiej Polski zdarzają się tylko katolickim obłąkańcom, którzy akurat dziwnym trafem zawsze są też Polakami.
  • Odpowiedz
Już widać że np. Polska staje się bastionem obrony przez moralną zgnilizną zachodu

@bitcoholic: Chrześcijaństwo była religią o aspiracjach uniwersalistycznych. A potem pojawili Polacy i już mamy podziały i powrót do rozumowania plemiennego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgnilizna to jest na wschodzie, a nie zachodzie. Z całym szacunkiem, ale co trzeba mieć pod kopułą, by twierdzić coś takiego? Mam nadzieję, że nie chociaż uważasz ruchów Putina za
  • Odpowiedz
@bitcoholic: ok czyli przyjmuje do wiadomości że modlitwa pomaga. Jeśli Rosjan jest 140 milionów, a Polaków tylko 40 milionów, to gdy Rosjanie zaczną sie modlić o zostanie potęgą świata, to my nie mamy szans i MB wysłucha ich?
  • Odpowiedz