Wpis z mikrobloga

No i to jest normalny cywilizowany kraj, w którym wchodzę do cywilizowanego sklepu przez cywilizowane drzwi i kupuje narkotyki za które dostaję paragon, a nie po zaszczanej klatce schodowej sie chować jak szczur przed bagietami zeby sobie domestos haze zapalić, obiecuje ze nigdy nie wrócę do polski śmierdzącej gównem
#gownowpis #narkotykizawszespoko #wykopjointclub
majorkuprik - No i to jest normalny cywilizowany kraj, w którym wchodzę do cywilizowa...

źródło: comment_16480375541nMVoQH97P7GsZKALFqQpJ.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majorkuprik: Byłem na świętach u kolegi w Holandii (miejscowość przy morzu) i musiała nam znajoma holenderka kupywac bo bez obywatelstwa nie chcieli mu sprzedać.
  • Odpowiedz
  • 2
@LostTranslation Czuje sie wolnym człowiekiem bo wiem że moge wyjsc na spacer nad jezioro i sobie zapalić, bo nie robie nikomu tym krzywdy, nawet sobię
i wiem ze pan policjant nie bedzie mnie bił pałą i zakuwal w kajdanki za to
  • Odpowiedz
@Dyspenseria: tak. Nikt w coffee nie pyta cie o narodowość ani o dowód jeżeli wyglądasz na over 18 XD


@OCIEBATON: Nie masz racji. Wszystko zależy od części Holandii i miasta. W tych bardziej turystycznych kupisz na luzie. W miastach bliżej Belgii będzie gorzej. Np. w Bredzie nie kupisz w żadnym coffeeshopie, jeśli nie udowodnisz, że jesteś zameldowany i pracujesz w Holandii. Oczywiście dotyczy to tylko obcokrajowców. Wszystko za
  • Odpowiedz