Wpis z mikrobloga

Miesiąc po rozstaniu z dziewczyną poznaną na Tiderze i... zrobiłem się osobą aseksualną... Jak cały czas szukałem w jakiś podejrzanych zachowań w jej zachowaniu, doszukiwałem się jakiejś ukrytej logiki w tym że potrafiła mnie godzinami ignorować, wystawiać mnie 30 min przed spotkaniem/w tym że miała #!$%@? w moje zdanie tak dziś.. Widzę że miała po prostu totalnie #!$%@? w moją osobę, nie było żadnych innych facetów poza mną, a dziewczyna gdy ja próbowałem dać z siebie wszystko żyła logiką "Jak nie ty to następny" . Dziś nie wyobrażam sobie związku z inną dziewczyną/ sexu z inną stałem się po prostu lekko aseksualny a ona już pewnie skacze na bolcu innego..... Dziś widzę jak ja jeszcze mogę się rozwinąć, ile zrobić dla siebie i że nigdy nie możesz dawać z siebie wszystkiego. Dziś każdy mi gada że #!$%@?łem bo mogłem tylko się z nią spotykać i ją ruchać ale... po co miałbym robić i udawać kogoś innego niz jestem?

Wiem że to gównopost ale chciałem to wyrzucić z siebie

#tinder #badoo #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 3
@comamtuwpisac bo gdybyś to Ty zagrał kartę "jak nie ty to następna" to sytuacja mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.
Ja wiem, że fajnie jest dać się ponieść temu hajowi hormonalnemu, ale panowie, weźcie trochę zepnijcie dupy i to opanujcie, bo tak to robicie za ciepłe kluchy i to działa zupełnie w przeciwną stronę niż wam się wydaje, a sytuacja tylko się pogarsza z dnia na dzień. Wy już wtedy zakochani po uszy, a