Wpis z mikrobloga

Mam coraz większe wrażenie, ze Polska sie pcha w gips


@GabrielOcello: mówienie rzeczy oczywistych to pchanie się w gips? Kacapy same się wylogowały z cywilizowanego świata, obecność tych sowieckich mord w jakiejkolwiek kapitule jest czymś niepożądanym.

Dobić tą kacapię póki się da.
  • Odpowiedz
@GabrielOcello: Jeśli tylko będziemy cicho, kupimy gaz po troszkę wyższej cenie, poprzemy specjalną akcję denazyfikacyjną i posłusznie wyliżemy im buty to może może nas nie zaatakują. Mam nadzieję, że tak będzie bo w końcu będziemy bardzo mili, a miłym gościom zawsze wiedzie się dobrze, prawda?
Pan WCCz Ławrow i JE Miedwiediew tak powiedzieli, muszą mieć przecież rację.
  • Odpowiedz
@pushkin07
@IdillaMZ
Jestem daleki od ruskiego propagandzisty, a powiem nawet więcej - popieram to stanowisko, ale uważam, że to nie powinno być rozgłaszane w mediach przez polityków. Tak samo stwierdzenia kaczora w Kijowie również nie powinny paść publicznie, a jedynie w negocjacjach z innymi.
  • Odpowiedz
@pawlacze: Pytanie jeszcze jak policzysz co to jest największe 20 gospodarek świata? Bo są różne wskaźniki według których można liczyć i nie jest to taka oczywista sprawa wytypować top 20. Polska generalnie balansuje w okolicy 20 miejsca, już za czasów Lecha Kaczyńskiego jako prezydenta padał argument że Polska jest 18 gospodarką. Ale też reprezentuje Europę środkową - która nie ma swojej reprezentacji w G20. Obecność PL w G20 ma też
  • Odpowiedz
Ładnie jest ostatnio odpalana ruska narracja, że przejmowanie przez Polskę inicjatywy w dzialaniach antyruskich to proszenie się grzyb atomowy.


@IdillaMZ: Niby tak ale dyplomatycznie było by dla nas lepiej gdybysmy spychali takie kwestie zakulisowo np na Brytoli albo Czechów albo holendrów albo jakieś San Marino. ;) Skuteczna dyplomacja nie oznacza #!$%@? gołą klatą przed szereg.
  • Odpowiedz