Wpis z mikrobloga

Tak. Ale ty lewaku i tak bedziesz wypieral prawde


@mamajasia12: o jezu, widzę, że mamty tutaj niezły okaz foliarza

Wierzyć w pizzagate xddd To to trzeba nie mieć 5 klepki. Nie mów jeszcze, że wybory w USA zostały sfałszowane, atak na Kapitol to sprawka Antify xd
  • Odpowiedz
Napewno zdrowszy niz ty


@mamajasia12: xddd złapano kogoś za tą domniemaną pedofilię, clionton uprawiał satanistyczne rytułały? bo tego dotyczyła ta afera

jedynym aresztowanym w tej sprawie, to był ten prawak, co wszedł do tej pizzeri z bronią, bo na serio uwierzył w tą teorię spiskową

to chyba musiał być twój jakiś krewny xd
  • Odpowiedz
A rosja nie zaatakowała Ukrainy.


@mamajasia12: co to za argument xdd Nigdzie tak nie powiedziałem
Ale skoro już poruszasz ten wątek to sprawdźmy co mówią na ten temat prawicowe guru

"Czy Putin kiedykolwiek nazwał mnie rasistą? Czy groził, że mnie wyrzucą mnie z pracy za to, że się z nim nie zgadzam? (...) Czy wywołał ogólnoświatową pandemię, która zniszczyła mój biznes? Czy uczy moje dzieci akceptowania dyskryminacji rasowej? Czy chce doprowadzić do końca chrześcijaństwa? Czy on robi fentanyl? Czy je psy? Odpowiedź brzmi: nie" –
  • Odpowiedz
@Vender: Mógł być zamieszany. Przed wyborami kolegował się z Clintonami, jak i z pewnym biznesmenem powiązanym ponoć z izraelskim wywiadem. Oczywiście tylko spekuluje ale to akurat dla mnie żaden dowód chyba, że ktoś naprawdę wierzy by Trump miał realnie zbawić ameryke.
  • Odpowiedz
@Vender: Od kiedy to od prezydenta zalezy czy sledczy znajda cos na kogos czy nie. Poza tym powiazania Trumpa z Epsteinem co najmniej stawiaja go w świetle podejrzen.

@Normie_Lurker: Przeciez Clintonowie prawdopodobnie odwiedzali posiadlosci Epsteina w stanie Nowy Meksyk, Bill wizytowal wyspe. Clintonowie byli tez blisko srodowiska Comet, wlasciciel Comet jest tez blisko Lynn Rothschild ktora zapoznawala Epsteina z elitami po obu stronach oceanu, wyslala tez Clintonowi list
  • Odpowiedz