Wpis z mikrobloga

@paniczhrabi: w moim przypadku Euthyrox 25 mg w tygodniu, 50 mg w weekendy, nic poza tym

TSH - 2,820 (norma: 0,27 - 4,2)
T4 - 1,44 (norma: 0,93 - 1,7)

Całość trwała kilka miesięcy ale w końcu się udało usadzić ją na miejscu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iErdo: zaciekawiles mnie z tym zegarkiem gdzieś tam mam jakiegoś starego mi banda, ja już 2 lata walczę żeby ustabilizować TSH narazie udało mi się zejść w najlepszym okresie do 3
@card_man: tak mi zaleciła moja prowadząca po tym, jak powiedziałem, że w końcówce weekendu mam nieregularną pracę i zdarza mi się często zapomnieć wziąć, też się zdziwiłem, ale 3 miesiące i zaczęło działać więc trafiła z tym dobrze
@iErdo: a jakiego masz smartwatcha? I na podstawie czego on wykrywa czy masz dobry sen?

Ja to mam taki problem że się czuję dobrze, ale np. robię badania i TSH wychodzi wysokie i lekarz przepisuje mi wyższą dawkę, który mi w niczym nie pomaga. Nie wiem czy to dobrze...
@card_man: tego też niestety nie wiem :/

Mam Samsung Galaxy Watch Active2, nie wiem jak bada sen, pewnie podobnie jak inne, ale dziwnym trafem regulacja tarczycy nałożyła się na więcej głębokiego snu. Dwa miesięce temu było to max 20 minut, teraz lekko ponad godzinę i faktycznie też czuję się wyspany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iErdo: po Twoim poście odszukalem mi banda 2 i monitoruje sen od jakiś 2 tyg i jak kładę się spać o sensownej porze to mam pół na poł snu głębokiego i płytkiego. A tsh dalej poniżej 4 nie zchodzi.
@iErdo: ja od lat mam problem z dobrym snem i już próbowałem wszystkiego.
Zmęczenie po szkole przez cały okres edukacji. (lekkie) problemy z pamięcią. Teraz zmęczenia w dorosłości mniej bo mniej stresu.
Z krwi TSH, FT4 i FT3 wyszła norma którą robiłem raz w życiu lata temu. Ostatnio byłem na USG tarczycy i powiedziała mi lekarz prowadząca badanie że mam niedoczynność.

Rozumiem że ty masz nadczynność?
Możesz mi polecić jakiegoś endokrynologa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nizax: ja mam niedoczynność, odnośnie endo to nie pomogę, bo znaleźć dobrego to katastrofa, a ostatnio to już w ogóle znaleźć jakiegokolwiek to niezła mordgea :/ Leakrz rodzinny też powinien w miarę ogarnąć tarczycę tak naprawdę, nie ma w tym wielkiej filozofii więc spróbuj może od niego :>