Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebuję pomocy i jakichś pożytecznych porad być może ktoś ma czas i chęci :)) Jestem studentem 2. roku finansów i rachunkowości i stoję przed wyborem modułów, problem w tym że nie mogę się zdecydować między Nowoczesnymi Technologiami w Finansach a Rachunkowością, która jest akredytowana przez ACCA. Nie wiem jednak gdzie tak naprawdę chciałbym w przyszłości pracować i gdzie są lepsze perspektywy - biuro rachunkowe czy jakaś posada związana stricte z finansami. Jeżeli ktoś ma jakieś ciekawe przemyślenia to chętnie przeczytam, a no i dodam jeszcze że mój angielski jest na poziomie B2/C1 jeżeli to w jakikolwiek sposób pomaga. Dzięki za pomoc!
#fir #finanseirachunkowosc #rachunkowosc #studia #studbaza #korpo #praca #pracbaza
  • 3
  • Odpowiedz
@adamoowsky: jak robisz w finansach to wyspecjalizuj się w kredytach, najlepiej hipotecznych. na niczym tak dobrze nie zarobisz jak na nabijaniu luda w balona:)) teraz najlepiej siedzieć w prywatnym banku, albo gdzieś przy finansach na państwowym (jak Ci zabraknie to tam sobie zawsze wydrukujesz).
  • Odpowiedz
@adamoowsky: Z ilu egzaminów ACCA będziesz zwolniony po ukończeniu wybranych modułów? Będziesz miał zajęcia w języku polskim czy angielskim? Jeśli chodzi o ACCA, jeśli lubisz rachunkowość, prawo podatkowe, audyt itd. to śmiało, bo jest tam sporo godzin, zajęć, teorii i praktyki. Oczywiście wszystko zależy jak poprowadzą zajęcia prowadzący, ale jeśli nie będziesz zwolniony ze wszystkich egzaminów ACCA to miej na uwadze to, że zdawanie później tych dodatkowych egzaminów odbywa się już
  • Odpowiedz