Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wie ktoś jak nazywa się element ze zdjęcia? Chodzi o to co wkręca się śrubę od regulacji obrotów. Regulator obrotów, regulator wtrysku? Chyba mam to walnięte bo jak wkręcę śrubę regulacji na max to obroty są na ok.1400 i trochę gubi obroty, jak ja wykręcę do połowy to zaczynają spadać obroty i zaczyna jeszcze bardziej gubić obroty wtedy. A może ma ktoś na sprzedaż używana? Bo nowej raczej się nie dostanie pewnie. Motocykl Yamaha fz6 2006r #mechanika #motocykle #pomoc #naprawa #sklepyinternetowe
ironek105 - Wie ktoś jak nazywa się element ze zdjęcia? Chodzi o to co wkręca się śru...

źródło: comment_16478673018wMgQ6i6vDpDzi7fGnt8Op.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zaczalem_cwiczyc: właśnie u mechanika stoi i m ze nie ma koncepcji... to co to może być? Mówił że jak synchronizował to coś z tym elementem nie tak było, jakaś membranka czy coś
  • Odpowiedz
@ironek105: jakaś membranka XD

To mechanik nie wie i kazał zapytać na wykopie? To ustrojstwo podnosi przepustnice, dzięki temu dostaje mniej lub więcej powietrza. Natomiast jeśli chodzi o membrany to są one w środku gaźników. Tylko jeśli on nie może sprecyzować to proponuję zmienić mechanika.
  • Odpowiedz
@ironek105: Weź pod uwagę, że fazerki po prostu falują. Jak se poszukasz to na necie jest sto milionów pytań o to. Rozgrzej maszynę, ustaw obroty i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No właśnie, ja nie rozbierałem tego... tak mi powiedział i tyle, synchronizację robił i że coś z tym elementem jest... ogolnie chodzi lepiej ale coś mu dolega bo tak jakby gubi obroty czy coś... a jest tak że jak wkręcona śruba na max to obroty 1400 a gadal że jak inna robil to 2000 było i bardziej precyzyjnie ta śruba regulowala te obroty... błędów nie ma żadnych, tps raczej sprawny, nie gaśnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BratProgramisty: właśnie coś gadal jakby lewe powietrze że łapało przez to bo tak jak pisałem ta śruba regulacji dziwnie działa, wkręcona na max chodzi w miarę równo ale obroty sa na 1400 mac a po odpuszczeniu jej obroty spadają ale też zaczyna gorzej pracować... stąd diagnoza na to...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erdetmxt: niedobrze... Czyli jak to się może nazywać? Może używkę kiedyś złapę jak się trafi... bo tak to cały ten element pewnie tanio nie będzie
  • Odpowiedz
@ironek105: Nwm, nie chce wprowadzac w blad, fazera nie posiadalem, jak mialem zepsuty regulator to mi moto gaslo na wolnych i musialem odpalac z otwarta przepustnica, do tego zapalala mi sie lampka FI. Rownie dobrze u ciebie moga byc rozsynchronizowane przepustnice. Najlepiej oddaj do mechanika to sie dowiesz. Ewentualnie sprawdz bledy w kompie. W fz6 jest jakis tryb serwisowy z tego co pamietam.
  • Odpowiedz