Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wie ktoś jak nazywa się element ze zdjęcia? Chodzi o to co wkręca się śrubę od regulacji obrotów. Regulator obrotów, regulator wtrysku? Chyba mam to walnięte bo jak wkręcę śrubę regulacji na max to obroty są na ok.1400 i trochę gubi obroty, jak ja wykręcę do połowy to zaczynają spadać obroty i zaczyna jeszcze bardziej gubić obroty wtedy. A może ma ktoś na sprzedaż używana? Bo nowej raczej się nie dostanie pewnie. Motocykl Yamaha fz6 2006r #mechanika #motocykle #pomoc #naprawa #sklepyinternetowe
ironek105 - Wie ktoś jak nazywa się element ze zdjęcia? Chodzi o to co wkręca się śru...

źródło: comment_16478673018wMgQ6i6vDpDzi7fGnt8Op.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erdetmxt: właśnie pójdziemy w tą stronę chyba teraz, może być coś z tym związanego właśnie, albo lewe powietrze albo ten oring właśnie spróbować wymienić nie zaszkodzi też napreno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No więc. Odebrałem moto od magika. Ogarnął mi ten temat w końcu. Przycisnąłem go, że tak nie może pracować bo mnie drażni i mówi, że siedział jeszcze raz nad nim i w końcu coś z regulacją wtrysku czy coś niby robił. 1300 zł za wymianę opon, napędu, synchronizację przepustnic, wymianę linki, łożysk i właśnie ten wtrysk. Łożyska i linka od niego była. Myślę, że chyba dobra cena nie?
  • Odpowiedz