Wpis z mikrobloga

Hej, czy możecie polecić robot planetarny, który Was nie rozczarował? Rozważam któryś z modelu Kenwooda Chef lub BOSCH mum. Byłby wykorzystywany do mieszania ciast, zależy mi też na przystawce do rozdrabniana warzyw i mielenia mięsa. Bajer w postaci podgrzewania niepotrzebny. Obejrzałam sporo filmików, poczytałam w necie, ale może coś podpowiecie. #gotujzwykopem #pieczzwykopem
  • 21
@zlowroga_ostryga: Mam od ponad dwóch lat Chef Titanium XL KVL8499S i nie tylko mnie nie rozczarował, ale był to mój najlepszy kuchenny zakup ever. Miesza ciasto jakie chcę, kroi warzywa w kostkę, sieka, kroi na plasterki, mieli mięso i robi soki, a jak czegoś nie robi to pewnie jest do tego przystawka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam od ponad dwóch lat Chef Titanium XL KVL8499S i nie tylko mnie nie rozczarował, ale był to mój najlepszy kuchenny zakup ever


@zlowroga_ostryga : dokładnie te same wnioski co @piotrow . Mam komplet z maszynką do mięcha, wyciskarką wolnoobrotową, jakieś krajalnice i coś tam jeszcze. Tylko inny model, to samo co @Kiv (6430S) Używam jednak głównie do wyrabiania ciasta na chleb. Super sprzęt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zlowroga_ostryga: tak, ogarnia i bardzo fajnie to wychodzi. Z tym że misa nie jest ogromna więc musisz zobaczyć czy pod twoje wymagania wystarczy, mi spokojnie wyrabia jeden spory chlebek