Wpis z mikrobloga

Czy pobranie opłaty przez bank za odnowienie kredytu na kolejny rok (kredo odnawialny), już w trakcie trwania okresu wypowiedzenia, jest naliczona poprawnie?
2 tygodnie temu, pracownik przyjmując wniosek o zamknięcie, zapewniał mnie, że wszelkie prowizję w tym okresie nie będą już naliczane.
Czy reklamacja będzie zasadna?
#kredyt #banki
  • 12
@spidero: przy rezygnacji z kredytu, winien jestem zawiadomić bank o mojej decyzji maksymalnie na 7 dni przed terminem przedłużenia na kolejny rok. (wniosek złożyłem na 10 dni przed naliczeniem prowizji).
O jej ewentualnym pobraniu w okresie wypowiedzenia, nic nie ma w regulaminie.
@derigen90: Nie no, zdecydowanie opłata nie powinna być pobrana. Przecież nie odnawiasz tego limitu. Najlepiej spróbować to zgłosić w oddziale w którym składałeś wniosek o zamknięcie. Czasem dyrektorzy mają możliwość akceptacji małej kwoty reklamacji bez żadnego procesu rozpatrywania. A jak się nie uda, to składasz zwykłą reklamacje i czekasz na zwrot.
@Bulva: teras dopiero przeczytałem Twoją odpowiedź. Masz rację. Zwrócili opłatę przy zamknięciu kredytu.
Ale wcześniej zwrócili ją również bo napisałem reklamację, z jakiej paki zostało mi to naliczone( ͡° ͜ʖ ͡°) także za kilka miesięcy odbiorą z pewnością co ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@derigen90 jako pracownicy mamy "moc" do pewnej kwoty zwracac oplaty i prowizje, w celu utrzymania dobrej relacji z klientem :) nawet jak klient nie ma na przykład racji w reklamacji to i tak ja uznają