Wpis z mikrobloga

Kusi mnie żeby do niej jeszcze raz napisać i zobaczyć jakie fikołki będzie wymyślała. Od piątku nie pisaliśmy nic, przecież wie, że jestem zainteresowany to mogła się odezwać. Pisać jeszcze czy nie pisać? (Z doświadczenia wiem, że na 95 nie oleje)

#tinder #badoo

@Ocean--Debil: Work the volume. Nie ma sensu robic fikolkow . Prawie nigdy nic nie ugrasz jak dupa nie jest zainteresowana.Nie warto sie starac. Next.
  • Odpowiedz
@fiir: była zainteresowana przez 2 dni po spotkaniu no ale potem ewidentnie mniej. No ale to dziewczyna to przecież się nie dowiem o co chodzi. Zachowam honor i nie będę już pisał.
  • Odpowiedz
@fiir: była zainteresowana przez 2 dni po spotkaniu no ale potem ewidentnie mniej. No ale to dziewczyna to przecież się nie dowiem o co chodzi. Zachowam honor i nie będę już pisał.


@Ocean--Debil: Ja sam po sobie wiem ze czasami tez nakrecam temat ze srednio mnie interesujaca panienka, taka tylko ok i czasem poprostu nie chce mi sie tego ciagnac. Nawet nie musze miec innej, poprostu nie mam aktualnie ochoty
  • Odpowiedz
@fiir: narobiłem sobie nadziei bo mówiła, że to jej pierwsze spotkanie z tindera i po spotkaniu się pierwsza odezwala no ale laska ładna i ma figurę modelki to sobie przemyślała pewnie, że spokojnie może znaleźć lepszego niż ja
  • Odpowiedz
@Ocean--Debil: "Znaczy wiesz" = nie piszesz tak do kogoś, z kim realnie chcesz się umówić, tego stwierdzenia używa się jako wymówki
"można wyjść" = j/w, "można" i ona jeszcze robi łaskę
"któregoś dnia" = bez precyzowania, j/w, jak ktoś chce się umówić to raczej podaje konkretne terminy

Ogólnie widać na maxa takie krążenie dookoła i rzucanie wymówek. Szkoda czasu. Zbyt duża szansa na ghosting + nawet jeśli jakimś cudem ją wyciągniesz
  • Odpowiedz