Wpis z mikrobloga

@Czarendze1r: Zawsze się trafi jakiś cep łapiący za słówka. Dobrze, nie sprzedały się wszystkie bilety, tym niemniej odzew był dobry bardzo duża liczba miejsc się sprzedała co pozwala mieć nadzieję na podobne wydarzenie w przyszłości. Idź być upierdliwy gdzie indziej.
@HeadH: Cepem to jesteś tutaj ty, mały ludziku. Bełkoczesz że arena był pełna, a była zapełniona może w 40%. Wiem, bo byłem. Może jeszcze fanatyku powiesz, że Przybyłowicz zbierający brawa za nie swój motyw muzyczny, to przepiękny obrazek?
@Czarendze1r: Też byłem i widziałem ale widzę też co innego, tutaj nie mają znaczenia fakty ale ma miejsce jakiś osobisty uraz. :D Ładnie się zdiagnozowałeś jako mały zawistny ludzik. Spadaj babrać się w swoim bagienku toksyku. Nie kłopocz się z odpisywaniem. Czarna i eot.
@HeadH: upośledzony jesteś? Ty mnie nazwałeś cepem, bo zwróciłem Ciuwagę, ze trochę do pełnej sali zabrakło. Co jest FAKTEM. Ale czego innego mogłem się spodziewać po takich jak ty. Odwracanie kota ogonem i robienie siebie prawego xDS