Wpis z mikrobloga

@meehow97: Co tam jest nie tak?
Bezczelne kłamstwo sugerujące jakoby UE poparło Putina, gdyby zaatakował Polskę, a nie Ukrainę.
Takie insynuacje są ohydne i mogą celowo wywoływać niepokój w narodzie.

Pal sześć, gdyby to powiedziała jakaś gwiazdka telewizji, dziennikarz czy aktorka, ale powiedział to europoseł, człowiek, któremu na tak eksponowanym stanowisku po prostu nie wypada robić takich spekulacji i insynuacji.
Ja osobiście widzę różnicę czy mówi to jakiś podrzędny idiota z
M.in dzięki tej niepokalanej UE, możesz teraz sobie siedzieć w ciepłym #!$%@?łku i pisać swoje durne komentarze, zamiast siedzieć w bunkrze i martwić się czy rakieta ci chaty nie #!$%@?.


@mango2018: xDD To dzięki NATO a nie UE. Ci już #!$%@? to co masz pod czaszką widzę. xD
I cyk i twoja porażka z przed chwili wymazana ze świadomości.


@milymirek: No muszę przyznać, ligowo tym tekstem mnie zaorałeś

xDD To dzięki NATO a nie UE. Ci już #!$%@? to co masz pod czaszką widzę. xD


Gratulacje.
Teraz się sili na pseudo sarkazm. xD


@milymirek: A czego oczekiwałeś po swoich pełnych wyzwisk i bez konkretów tekstów.
Dobra nie odpisuje już ci więcej, bo kurde tak mnie zniszczyłeś, że muszę teraz poszukać szczęki na podłodze.
A czego oczekiwałeś po swoich pełnych wyzwisk i bez konkretów tekstów.

Dobra nie odpisuje już ci więcej, bo kurde tak mnie zniszczyłeś, że muszę teraz poszukać szczęki na podłodze.


@mango2018: On jest g warty, bo się skompromitowałeś na samym początku. Tyle.
@pawelczixd: @mango2018: Nie rozumiem waszego oburzenia. Przeciez ma racje.
Od 2015 roku pis przygotowywal grunt pod obecne dzialania putlera destabilizujac sytuacje w ue, do spolki z orbanem i innymi putlerowskimi slugami.
Zreszta to co napisal o ue, w pelni pokrywa sie z narracja pisowkich miernot. No, chyba ze trzeba wyzebrac pieniadze, to wtedy ue dej.
Najbardziej zaskoczony jestem nazwaniem tego wszystkiego po imieniu, czyli targowica.
@pawelczixd: Wcale się tu pisowczyk nie myli w pierwszej części swojej wypowiedzi, znaleźliby więcej zrozumienia niż dla ataku na Ukrainę ale wcale nie byłaby za to odpowiedzialna opozycja tylko 7 lat niszczenia demokracji, upolityczniania wymiaru sprawiedliwości i skłócania nas z każdym z kim się tylko da przez PiS.