Halowe Mistrzostwa Świata w Belgradzie
Koniec mistrzostw, takie trochę słodko-gorzkie, ale i tak emocji nie brakowało

Dzień 3 – podsumowanie

60m przez płotki mężczyzn
W eliminacjach Damian Czykier był 9. (pierwszy w swoim biegu), a Jakub Szymański 20. (trzeci w swoim biegu)
W półfinałach Jakub Szymański 12. (również piąty w swoim biegu z rekordem życiowym), a Damian Czykier był 15. (piąty w swoim biegu), Amerykanin Grant Holloway wyrównał rekord świata 7.29s
W finale wygrał Amerykanin Grant Holloway z czasem 7.39s

Skok wzwyż mężczyzn
Norbert Kobielski zajął 9. miejsce skacząc 2.24m
Wygrał reprezentant Korei Południowej Sang-Hyeok Woo z rezultatem 2.34m

W trójskoku kobiet wygrała Wenezuelka Yulimar Rojas bijąc absolutny REKORD ŚWIATA wynikiem 15.74m

W biegu na 3000m mężczyzn wygrał Etiopczyk Selemon Barega z czasem 7:41.38

W skoku o tyczce mężczyzn wygrał oczywiście Armand Duplantis bijąc swój absolutny rekord świata, skoczył 6.20m

W skoku w dal kobiet wygrała Serbka Ivana Vuleta skacząc 7.06m

W biegu na 800m kobiet wygrała Amerykanka Ajee Wilson z czasem 1:59.09

1500m mężczyzn
Michał Rozmys był 7.
Wygrał Samuel Tefera z Etiopii

Sztafeta 4x400m mężczyzn
W biegu eliminacyjnym Polacy (Tymoteusz Zimny, Mateusz Rzeźniczak, Jacek Majewski i Kajetan Duszyński) zajęli drugie miejsce za Holendrami i awansowali do finału z piątym czasem. Sensacyjnie odpadli Amerykanie.
W finale Polacy (Tymoteusz Zimny, Mateusz Rzeźniczak, Maksymilian Klepacki i Kajetan Duszyński) zajęli 4. miejsce
Wygrali Belgowie, przed Hiszpanami i Holendrami.

Sztafeta 4x400m kobiet
W biegu eliminacyjnym Polki (Iga Baumgart-Witan, Aleksandra Gaworska, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic) zajęły pierwsze miejsce pokonując m.in. Jamajki i awansowały do finału z trzecim czasem.
W finale Polki (Natalia Kaczmarek, Iga Baumgart-Witan, Kinga Gacka, Justyna Święty-Ersetic) zajęły trzecie miejsce i zdobyły BRĄZ
Wygrały Jamajki, przed Holenderkami

Także kończymy z dwoma medalami srebrnym i brązowym, trochę mieliśmy pecha, parę osób nie przyjechało, najważniejszy jest sezon letni, który niedługo się zaczyna.

Myślę, że też będę wrzucał takie notki, na MŚ lub ME. Dzięki za weekend, miłego wieczoru (ʘʘ)