Wpis z mikrobloga

@Projectal: Czekaj jak zaraz powyskakują hamiltoniarze #!$%@?ąc coś o karmie, jak typ na klasycznym farcie dowiózł swoją taczke na P3, a cały wyścig jechał poza ligą w ogóle i nie potrafił opanować opon xD
  • Odpowiedz
@Projectal: No ta, bo kibicować można tylko jednemu zespołowi do końca życia xD.

Dzisiaj #!$%@? wyszło, trzymam kciuki żeby było lepiej, ale memiki są zabawne i cieszy mnie wygrana Ferrari.
  • Odpowiedz
@winsxspl: Pozdrowienia dla waterena.
@ZlotySiekacz: Miejmy nadzieje!
@Beatels: Dlatego do jutra #f1 OFF bo nie bedę mógł na nich patrzeć.
@Kindler: Oby oby bo nie wygląda to za ciekawie.
@zajete1: Memki są grande, wiadomo wygrana cieszy. Jednak ci co #!$%@?ą że wraca gbur, ze nowy oponeo itd to odklejka ostra XD A w tatmtym sezonie jeszcze kibicowali Maxowi xD
  • Odpowiedz
@zajete1: Memki są grande, wiadomo wygrana cieszy. Jednak ci co #!$%@?ą że wraca gbur, ze nowy oponeo itd to odklejka ostra XD A w tatmtym sezonie jeszcze kibicowali Maxowi xD


@Projectal: aaa, w takim sensie. No to się zgadzam :D
  • Odpowiedz
@Projectal: Czy wygrywają czy są w czarnej dupie zawsze murem za Red Bullem za:
1. Skończenie dominacji Sedesa i Oponeo
2. Uchowanie na własnej piersi tylu zawodników co są w padoku
3. Stworzenie Maxa
4. Sezony 2k10, 2k12, 2k21
5. Danie funkcjonalnego miejsca pracy Adrianowi
6. Uratowanie kariery Pereza

Jeszcze się odkują, Forza Red Bull!
  • Odpowiedz
@Projectal: boli te 0 punktów dla RBR dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡°) dublet Ferrari nie drażni, ale drażni ilość punktów, których nie ma RBR, a które mają te oszołomy z Merca. Nie zmienia to faktu, że Verstappen jest w formie, a walka z Leclerkiem była piękna. Tylko niech furę ogarną, bo człowiek nie wyczymie ()
  • Odpowiedz
@kovv4lasky: Dokładnie, Dublet Ferrari troszeczkę łagodzi nie smak punktów RBR, jednak w głebi serduszko to boli.A fakt Czarnego Pana na podium dobiją tą dobrze zapowiadająca się niedziele jeszcze bardziej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Projectal: wyłączyłem tv jak zaczęli wywiad z Sir Oponiarzem. No nie mogie, po prostu nie mogie ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam nadzieję, że w kolejnych wyścigach jednak zostanie mu pokazane miejsce w szeregu.
  • Odpowiedz
@Projectal: Problem z RB jest taki, że wielu im kibicowało tylko dlatego, że mieli szansę zatrzymać Hamiltona. Ja dalej kibicuję RB ale podium Ferrari też mnie bardzo cieszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Projectal: yo, można być fanem ścigania i po prostu jarać się tym, że wyścigi są efektowne i bez wyraźnej dominacji żadnego z zespołów? Czy wtedy z automatu jestem choragiewka? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz