Wpis z mikrobloga

Wszystkich plusujących zawołam dokładnie za miesiąc 20 kwietnia i sprawdzimy kto miał racje.

Ja obstawiam przegraną Ukrainy:
- Odcięcie szlaków komunikacyjnych z PL.
- Oblężenie Kijowa,
- Charków, Sumy, Połtawa, Dniepr, Mikołajów padną.
- Pozostałych wezmą głodem.
- NATO zrobi nic.

Swoje prognozy możecie pisać w komentarzach.

#ukraina #wojna #geopolityka
  • 203
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elon_w_zbozu: Ja obstawiam tak

-Ruskie niestety powoli wyniszczą i przejmą Charków i inne ważne miasta ale będzie tam ciągle partyzantka

-USA wyśle więcej broni na Ukrainę

-USA wyśle wiecej broni i zolnierzy na Ukrainę

-Kijów będzie dalej pod władaniem Ukrainy i prezydent dalej tam będzie
@Dutch: Próba zdyskredytowania mnie rzekomymi chorobami psychicznymi to bardzo słabe argumenty nawet jak na konfederacje. Musicie się niestety bardziej postarać. Nie mniej widzę, że zostałam zauważona skoro tak bardzo śledzisz moje posty. Zapiszę to sobie w kajeciku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elon_w_zbozu: ALBO TAK ALBO SIAK
Jak NATO coś zrobi, obstawiam otwarty konflikt z Rosją i walki na terenach Polski
Jak NATO nic nie zrobi, obstawiam, że Ukraina zostanie podzielona na 2 części. Wschód będzie należał do ZBIRU a zachód będzie dopuszczony do UE.
około


@elon_w_zbozu: rosja musi odtrąbić jakiś sukces więc będą walic ile wlezie jeszcze przez miesiąc dwa max. Za kilka miesięcy to będą tylko pisać że Ukraina zrywa zawieszenie broni i kolejne zamachy bla bla bla bo będą dostawać po dupie
Ja obstawiam przegraną Ukrainy:

- Odcięcie szlaków komunikacyjnych z PL.

- Oblężenie Kijowa,

- Charków, Sumy, Połtawa, Dniepr, Mikołajów padną.

- Pozostałych wezmą głodem.

- NATO zrobi nic.


@elon_w_zbozu:

- nic się nie zmieni, Ruscy nadal będą się kompromitować
- coraz więcej zbrodni wojennych
- większe sanckje
- coraz większe dostawy sprzętu na Ukrainę, wysłanie migów i systemów rakietowych
- Chiny nie potępią ataku i też będą objęci sankcjami
@elon_w_zbozu:

Ukraina zostanie zdobyta (albo przynajmniej znaczna część wraz z Kijowem)

Dojdzie do pierwszych napięć między Polakami a Ukraińcami w Polsce

NATO będzie wysyłać broń partyzantce ale ograniczą się do „wyrazów zaniepokojenia”
@Sin-:

Próba zdyskredytowania mnie rzekomymi chorobami psychicznymi to bardzo słabe argumenty nawet jak na konfederacje. Musicie się niestety bardziej postarać. Nie mniej widzę, że zostałam zauważona skoro tak bardzo śledzisz moje posty. Zapiszę to sobie w kajeciku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz weź baaardzo głęboki oddech i zastanów się gdzie jest ta "Konfederacja"? Z Tobą w pokoju?
Bo ja o niej nie wspomniałem ani słowem.
@elon_w_zbozu: ok to teraz moja:
1. Inflacja 15%
2. Macierewicz wypuszcza nowy film o zamachu
3. Ziobro umarza kolejna sprawę dotycząca defraudacji pieniędzy na pomoc Ukrainie
4. Kupujemy mowy złom z USA za miliony monet
5. Nowa transza wsparcia do górnictwa,
6. Obajtek kupuje nowy dworek, a może cały Nowy dwór Mazowiecki:)
7. Andrzej podpisuje ustaw lexczarnek i ustawę bezkarności posłów w COVID
8. VAT i akcyza wpada na swój poprzedninpoziom
@elon_w_zbozu:

- Wojna już na dobre ugrzęźnie w martwym punkcie (w zasadzie to już ugrzęzła).
Rosja ze względu na szorujące po dnie morale, braki w zaopatrzeniu oraz opór ludności nie będzie w stanie czynić żadnych znaczących postępów. Z drugiej strony, skala zaangażowanych do ataku sił sprawi, że Ukraina nie będzie w stanie skutecznie wypchnąć ruskich z całego terytorium.
- Żadne duże strategiczne miasto (Kijów, Dniepr, Charków, Odessa) nie zostanie zdobyte, chociaż
1. Pis #!$%@? wszystko i rozda social Ukraińcom zamiast wykorzystać sytuacje do rozwoju Polskiej gospodarki
2. Konfederacja będzie dalej #!$%@?ć by nie przyjmować żadnych uchodźców
3. Lewica będzie #!$%@?ć by przyjmować wszystkich
3. Polska klasa polityczna bardziej się skupi ba budowaniu kapitału politycznego niż na realnych rozwiązaniach
4. Wojna utknie w martwym punkcie może nawet się zamieni w pozycyjną
@elon_w_zbozu: Albo konflikt się znowu wystudzi, i Rosja po pewnym czasie zabuksuje się we własnej rasputicy, wycofując się, albo zaogni, i będą musiały do niego wkroczyć siły ONZ, bądź nawet i NATO.

A Rosja już przegrała, gdyż nawet, jeśli się mylę, i jeśli jednak zwycięży militarną bitwę i zajmie Ukrainę, to dyplomatyczną wojnę już od 24 lutego całkowicie sobie przesrała.