Wpis z mikrobloga

Cao wykopki, jako że jestem też wykopkiem od lat, lecz raczej glownie czytam wykop, niż się udzielam, to dziś naszło mnie aby zaprosić was do Czarnogóry, bo jestem też w połowie Czarnogórcem, w połowie Polakiem i Lubelakiem, bo w Lublinie sie urodziłem :) jak by ktoś miał ochotę wpaść na urlop, to polecam apartamenty mojej Czarnogórskiej rodziny w Petrovac. Mamy apartamenty z basenem i jacuzzi 5 min. od plaży spacerem. Ceny w dużym sezonie od 35 euro za cały apartament 3 osobowy i od 65 euro za dobę za cały apartament 4 lub 5 osobowy. 6 i 7 osobowe od 75 i 80 za euro za dobę. Jak na Petrovac i apartamenty z basenem, 5 min od plaży spacerem to najlepsze ceny w lipcu i sierpniu :) a wrzesień i czerwiec jeszcze taniej, bo od 25 euro za 3 osoby i od 35 euro za 4 lub 5 osob. 6 lub 7 osób od 50 i 60 euro. A można nas odwiedzać też i w inne miesiące :) mamy tez dużo innych apartamentów na stronie u naszych kuzynów, kuzynek, ich kuzynów, kuzynek, znajomych w Petrovac i w Buljaricy. Robimy transfery z lotniska do Petrovac za 45 euro. Jestem na miejscu w Petrovac kilka miesięcy w sezonie u mojej rodziny, wiec dawajcie znać, to zrobimy wykopowe plażowanie nocą lub w dzień, albo wypijemy czarnogórską kawę :) od dziecka często bywam w Czarnogórze wiec w razie pytań śmiało piszcie lub dzwońce z chęcią pomogę :) jak jestem w Lublinie, też można spotkać się na kawę i porozmawiać o Czarnogórze :) Petrovac to jedna z najfajniejszych miejscowości w Czarnogórze ma 5 plaż połączonych pięknymi ścieżkami spacerowymi, mamy pełną infrastrukture turustyczną, sklepy, restauracje, targ, bankomayy, apteki, przychodnie, policję, staż, pitną wodę w kranie i oczyszczanie ścieków, więc woda w morzu jest czysta, a oczyszczalnie lub pitna woda w kranie niestety nie są standardem w wielu miejscowościach w Czarnogórze. Jest tu czysto i bezpiecznie. Nie jest to duże głośne miasto, ale też nie jest to wieś, gdzie nic nie ma, a jak ktos chce wieś to mamy 2km obok w Buljaricy u kuzynek apartamenty.

Na naszej stronie są zdjęcia, ceny i lokalizacja. www.apartamenty-czarnogora.pl zapraszam tez na naszego fejsa i insta @apartamentyczarnogora :) Najlepsze ceny w Petrovac maja apartamenty z basenem od nr 21 do 28 i kilkanaście sztuk nr 35.

Pozdrav i Vidimo se :)

#czarnogora #apartamenty #montenegro #petrovac #nocleg #buljarica #balkany #wakacje #wczasy #pokoje #kwatery #adriatyk #lublin
apartamenty_Czarnogora - Cao wykopki, jako że jestem też wykopkiem od lat, lecz racze...

źródło: comment_1647692230JvEODcuaar9qfxXGU3Olyz.jpg

Pobierz
  • 27
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@apartamenty_Czarnogora: to jest ogłoszenie handlowe. Jeśli nikt tego nie zgłosi moderacji, to trochę powisi. Większość moderacji jest upośledzona, więc sami tego raczej szybko nie znajdą( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie to jak będziesz utrzymywał, że to tylko "reklama" konta na insta to nic się nie powinno stać. Ale tylko teoretycznie, bo jak już wspomniałem moderacja na tym portalu jest chyba rekrutowana na mistrzostwach świata w szachach dla
@schreder: na naszej stronie mamy apartamenty mojej czarnogórskiej rodziny i naszych kuzynów i ich kuzynów i znajomych :) nasze z basenem to nr od 21 do 28 i 12 sztuk nr 35 łącznie 21 apartamentów. 2 i 3 osobowe to nr 22,27,28 i 35 te mają najlepsze ceny. I u kuzyna obok nr 4,5,6 jak ktoś chce droższe. Zapraszam do Petrovac, ja tam od dziecka latam z polski i mi sie