Wpis z mikrobloga

Założyłem felunek po wyprostowaniu jednej felgi iiiii okazało się,że druga minimalnie też jest zgięta, minimalnie wibruje i znowu będę musiał przekładać cały komplet na drugi, jechać gdzieś ściągnąć oponę, zawieść felgę do wyprostowania, ponownie założyć oponę i potem jechać do brata przełożyć cały komplet, ale myślę warto( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bmw #e92 #motoryzacja
trzeciSLAW - Założyłem felunek po wyprostowaniu jednej felgi iiiii okazało się,że dru...

źródło: comment_1647692658VMVOhLkXHBCME3A39NLGeQ.jpg

Pobierz
  • 16
@trzeciSLAW: dramatyczne te felgi, kompletnie nie pasują do tego samochodu, widać, że auto już jest bliskie zakończenia swojego cyklu życia. Pamiętam jak sprzedałem moje 540, to nowy właściciel robił z niej podobną karykaturę, żal patrzeć :(
@Adasi: haha po czym poznajesz, że auto kończy zaraz swój żywot? Co to za #!$%@?, pisanie aby pisać, wykopki to są serio #!$%@?...

ps. mi też ta fela nie pasuje do e92, ale i tak nie wygląda jakoś źle, ale to Tobie Mireczku ma się podobać i jeśli tak jest to jest zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wykopko-lamusy-polaczki niech sobie gadają

@trzeciSLAW
@cherrz: po tym, ze na takim kapciu to nawet tym samochodem się dobrze jeździć nie da. Poza tym każdy kto ma bmw i go na nie stać, nie kupuje jakiś chińskich gównofelg bo ceni sobie prowadzenie i to, ze przy >180km/h kierownica ani nie drgnie a auto prowadzi się idealnie, do tego można #!$%@?ć po nierównościach i felgom nic sie nie stanie. Też kiedyś miałem 20lat i też kiedyś robiłem takie
@Adasi: felgi już były na tym samochodzie we Francji, pan od felg był pod wrażeniem,że wytrzymałe są jak na chińczyka,
Zawieszenie ma sportowej z vinu obniżone, omijam studzienki,ale nie jest źle, zajebiście stabilne przy 200+ teraz wrzucam wahacze m3
@SpalaczBenzyny: pracuje do 16, a Pan ma do 1630 warsztat, drugi komplet felg mam 18, a dojazdowe źle muszę kupić, @Zulf: dopiero co pomalowana i na #!$%@? apolerowana, widać okręgi,