Wpis z mikrobloga

Jak nie potrafisz zrozumieć zrozumieć, że bicie komuś brawa i kibicowanie by mocniej #!$%@?ł zagrożeniu to dwie różne rzeczy to się zastanawiam, z jakiego przedszkola żeś wylazł.


@Filipterka25: Napisałeś zdanie bez sensu, dodatkowo niegramatycznie i w złym stylu, i w nim zarzucasz mi przedszkole?

Na dodatek przyznałeś się, że nie przeszkadzają ci ludzie z portretami Hitlera byle tylko walczyli z Ruskimi.

Hitler walczył z Ruskimi to dla ciebie fajny gość?

Zobaczysz
Nie popieram dzbanie, przeszkadza mi Twoje wojowanie o jakąś naszywkę


@Hell666Ghost: Jakąś naszywkę... Nie rozumiesz że to nie jest jakaś naszywka tylko konkretna OUN-owska, a co za tym idzie ludzie ją noszący popierają ideologię OUN.

Bo gdyby jej nie popierali to nie nosiliby tej naszywki. Czego ty nie rozumiesz? A ty tak broniący praw do jej noszenia stajesz po tej samej stronie co OUN.
@Hell666Ghost: Nie rozumiesz, że Irytujacy pomaga demokratycznej Ukrainie, a nie ludziom z naszywkami z OUN.

Ci ludzie to mała grupka i strasznie szkodzą sprawie ukraińskiej. Przez nich normalni Ukraińcy na czele z prezydentem Zeleńskim muszą się tłumaczyć z nie bycia wielbłądami banderowcami.

Nie raz słuchałem jak żołnierze ukraińscy mówią do Rosjan - zobacz i nie ma tu banderowców nie walczysz z nimi.

Zełeński po zbombardowaniu ukraińskich dzieci w Mariupolu zwracał się
@Hell666Ghost:
Chciałbym w to wierzyć, że nie taka mała. Ale niestety nawet popierana jest przez wielu Polaków co widać w dyskusji w tym wątku.

Przeczytałeś ten wpis z facebooka?

Był już rosyjski czołg pod czerwoną flagą.

Teraz… „Banderomobil”.

Może bym się nie przejął, gdyby to była jakaś banda z marginesu. No tylko to nie jest margines. Iryna Heraszczenko to była rzeczniczka prasowa b. prezydenta Wiktora Juszczenki i wiceprzewodnicząca Rady Najwyższej Ukrainy.
Hitler walczył z Ruskimi to dla ciebie fajny gość?


@oydamoydam: Ty na serio jesteś jakiś uszkodzony.

Nie, w takim 1943 byłoby wręcz odwrotnie - mógłby być sobie dowolnie komunistyczny, bylebyś tłukł hitlerowca.

Podkreślę - zagrożenie. Kto walczy z czymś, co nam zagraża a stanowi w danym momencie mniejsze zagrożenie jest okej. Zaczyna docierać, czy dalej myli się tobie rok 2022 z rokiem 1943, 1812 i 1792?
Poczytaj innych bo już nie mam sił do was polskich banderofili.


@oydamoydam: A widziałeś geniuszu, żebym gdzieś POPIERAŁ banderyzm?

A wyjaśnij mi jedną rzecz - czemu tacy jak ty w kółko wyciągają wyłącznie Wołyń?

Czemu nie wyciągacie np. zbrodni Luftwaffe (nadal wesoło sobie lata)? Czemu nie wyciągacie zbrodni Burego, z którego portretami też były marsze?
A widziałeś geniuszu, żebym gdzieś POPIERAŁ banderyzm?

A wyjaśnij mi jedną rzecz - czemu tacy jak ty w kółko wyciągają wyłącznie Wołyń?

Czemu nie wyciągacie np. zbrodni Luftwaffe (nadal wesoło sobie lata)? Czemu nie wyciągacie zbrodni Burego, z którego portretami też były marsze?


@Filipterka25:

Rozumiem, że tak jak nie rażą ciebie naszywki OUN to tak samo i nie razi tabliczka z napisem "tatko nasz Bandera" na proteście w Polsce.

Zadajesz mi
Zadajesz mi durne pytania, bo II wojna światowa w kolorze ci już odpowiedział:


@oydamoydam: Wklejasz to po raz n-ty i nadal jest to bzdura.

Rozumiem, że tak jak nie rażą ciebie naszywki OUN to tak samo i nie razi tabliczka z napisem "tatko nasz Bandera" na proteście w Polsce.


@oydamoydam: Nie bardziej niż debile od Kai Godek i Bąkiewicza.
@Filipterka25:

Przez pół tego wątku walczysz jak lew w obronie banderyzmu na Ukrainie i jednocześnie piszesz teraz, że go nie popierasz.

Bzdurą to ty jesteś ze swoją dwubiegunówką i brakiem logiki.

Kult Bandery na Ukrainie przeszkadza pojednaniu polsko-ukraińskiemu. A co za tym idzie przyszłemu sojuszowi, może nawet na miarę odrodzenia I Rzeczpospolitej.

Kult Bandery na Ukrainie jest korzystny jedynie dla Rosji, bo oddala Ukrainę od Polski. I każdy kto broni banderyzmu
Przez pół tego wątku walczysz jak lew w obronie banderyzmu na Ukrainie i jednocześnie piszesz teraz, że go nie popierasz.


@oydamoydam: No czytać to wybitnie nie umiesz. Nie misiu, nie bronię tu niczego, tylko atakuję, i nie banderyzmu tylko debili koncentrujących się na kilku naklejkach i plakacikach w momencie największego przełomu od 1989 roku.

Kult Bandery na Ukrainie przeszkadza pojednaniu polsko-ukraińskiemu. A co za tym idzie przyszłemu sojuszowi, może nawet na
Tak, a kult Burego przeszkadza w stosunkach z Litwą i Białorusią. Uwaga, pigułka trudna do przełknięcia: "kult" tego czy innego dawnego watażki będzie w każdym kraju w ilościach mniej lub bardziej śladowych. I nikt zdrowy na umyśle tym się nie będzie przejmował.

Byłoby też miło, gdybyś wyjaśnił czemu "pewne" osoby w kółko piszą o Wołyniu, ale nie o zbrodniach Luftwaffe i Burym (lub innych zbrodniach nierozliczonych).


@Filipterka25:

Nie ma w Niemczech
Jak można przyrównywać jednego Burego do całej UPA? Ja pier....


@oydamoydam: Normalnie, zbrodniarz to zbrodniarz i nie powinien być fetowany. A polska "narodowa" (za rosyjskie rubelki) swołocz świętuje Burego i w kółeczko wypisuje laurki nawet o takich egzotycznych przypadkach jak Waluś.

No, ale wiadomo - rubelek nie jest płacony za potępianie zbrodni, ale za sianie niezgody. A temu najlepiej służy nieruszanie pewnych tematów.