Wpis z mikrobloga

@Couisi: całość obejrzałem i niestety dla mnie nie trzyma się to kupy w ogóle. Myślałem, że nauczę się czegoś z mitologi słowiańskiej - ale średnio. Jedynie jedno nawiązanie do smogu było w tych książkach xD

Ja tutaj pomijam wykonanie i niektóre sceny bo były tak straszne, że miałem ochotę wstawać i to rozchodzić xD
@Couisi: dobre to były tylko ujeccia w klubach i


Dla mnie historia nic nie wyjsniła. Rozumiem, że pewnie miał być to zalążek po kolejne sezony - no ale ten był słaby.
@korin_: Jasne że nie, ale pamiętam jak była wzmianka, że będzie oparty na wierzeniach i mitologii słowiańskiej, że legendy Krakowa to nie tylko smok, Wanda, hejnalista, etc.
I tak naprawdę miałem nadzieję, że coś będzie fajnego, nie liczyłem na jakiegoś kolosa typu Władca Pierścieni.
A wyszedł taki potworek, a szkoda.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Turbonekro: no ja tez bym przebolał tą grę. Bardziej po prostu fabuła nie trzyma się kupy za bardzo no i nie ma za bardzo nic z wierzeń.

Śmieszne było tam pytanie o jakiegoś św Andrzeja czy kgos. Myślę sobie no w końcu jakąś legenda albo historia i coś się wyjaśni a tam coś na zasadzie "to jakieś gówno wierzenie xD nie wiem nie interesuje mnie to xD"