Wpis z mikrobloga

Pomyślcie PRZEZ CHWILĘ.
Gdzieś teraz w Polsce siedzą typy którzy mają w garażu albo stodole 1000 litrów benzyny w kanistrach kupionej po 7,50
W słoiku za szafą w kuchni dolary kupione po 4.60 bo ze spreadem w kantorze
Nadal są niezaszczepieni i już wszystkim powiedzieli że nadajnik 5g w sąsiedztwie daje raka.
Siedzą i aby nie dopuscić pojawiającą się myśl w głowie "#!$%@? ale jestem naiwnym szurem" to teraz ciągle myślą jakimi są poszkodowanymi ofiarami bo muszą płacić za pociąg a ukraińcy mają "lepiej".

#heheszki #szury #bekazpodludzi #wojna
  • 72
@BezkresnaNicosc: Zatankowałem trzy auta do pełna po 5,50 zł diesel na początku wojny Ceny zdążą się unormować do następnego tankowania a Ty płać haracz obajtkowi wykopku jak ci tak wesoło( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BezkresnaNicosc nie mam dolarów, a benzyny mam obecnie pół baku w jednym aucie i pół baku oleju w drugim aucie. Tankuję zawsze tym samym schematem: tankowanie do pełna->rezerwa->tankowanie do pełna.
Tak, robiłem wpisy o tym, że UPA dostaje u nas przywileje, bo tak jest.
@trevoz: @kogut_20: W skali kraju na pewno znajdzie się kilka takich osób:

pierwsze dwa punkty to na bank było trochę takich geniuszy. Może nie w takich ilościach benzyny co OP pisze - ale na 100% było trochę takich. Szacuję, że 1 na 1000 osób tak zrobiła.
Antyszczepów jest 20-30% ludzi (sam jestem antyszczepem bo boostera brać nie będę o ile faktycznie nie będę zmuszony).

5G nie wiem ile osób uważa
sam jestem antyszczepem bo boostera brać nie będę o ile faktycznie nie będę zmuszony


@Urajah: to widzę kolega i tak liberalnie do tego podszedł, bo wziął cokolwiek xD ja nic nie przyjąłem, mogą mi skoczyć.
Aczkolwiek dobrze opisany całościowy mechanizm. Te 38 osób to była jedna/dwie kolejki do stacji. Więc śmiesznie mało. No ale OP sobie zrobił z tego narrację, że tylko tacy ludzie pojechali w tym dniu kupić paliwo xD
@trevoz: no właśnie nie do końca, janusze biznesu jak zobaczyli kolejki to podnieśli do 7+zł kiedy na innych stacjach można było w tym samym czasie kupić po 5+zł
@Kundzia999: no po komentarza widać, że nie zapiekło, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem xD
Po prostu śmieszy mnie tworzenie jakiejś z dupy narracji. To są jakieś kompletne szuryzmy, jak autyzm od szczepionek.
@Pawcio_Racoon: nie trzeba, wystarczy wejść na grupy antyszczepionkowe gdzie wrzucają im dokladnie to w ostatnich miesiacach - 5g, smiercionki, koncząca się benzyna na stacjach, brak pieniedzy i walut. To wszystko jest jednoczesnie na tych grupach, nie wiezieloi sie to z kapelusza.