Wpis z mikrobloga

@h3lloya: No ale przeciez wszyscy wykopowi idole(Bartosiak, Wolski i Zychowicz) ostatnio mowili w wywiadach, ze jednym z najwiekszych bledow polityki zagranicznej Polski w ostatnich latach bylo wepchniecie Bialorusi w rece Putina, uzywajac dokladnie takich argumentow jak wtedy Korwin
  • Odpowiedz
@h3lloya: No właśnie pytanie na kogo głosować? Na kogo ma głosować człowiek który oczekuje poniższych rzeczy?

- Wolny rynek, z zachowaniem kontroli nad strategicznymi gałęziami gospodarki (np. energetyka);
- Polityka zagraniczna dbająca o interesy Polski, ale w taki sposób, żeby nie obrażać się na cały świat, ale robić z nim interesy;
- Nowoczesny konserwatyzm - tolerancja różnych odmienności, ale bez afirmacji i wprowadzania tego wszędzie na siłę;
- Ograniczenie szkodliwego socjalu,
  • Odpowiedz
@h3lloya: Zaraz konfiarze wyzwą Cię od lewaków lub pisowców xD nie można przestać głossować na korwina i konfę w ich świecie, a jesli ktoś tak napisze to lewak lub pisowiec którynigdynie glosowal na nich xdd
  • Odpowiedz
- Wolny rynek, z zachowaniem kontroli nad strategicznymi gałęziami gospodarki (np. energetyka);


@Sark: Mirku, żadna partia w tym kraju tego nie oferuje i im szybciej skończyć się oszukiwać z tym że robi to konfa tym lepiej dla Ciebie, cała reszta to +/- Hołownia, czy nowoczesna
  • Odpowiedz
@Sark kurde jak to jest,, że znam wielu ludzi którzy myślą podobnie, też myślę tak samo i również nie mam pojęcia na kogo mógłbym zagłosować? Albo tacy ludzie nie umieją się wybić, lub ktoś chce żeby nigdy się nie wybili. Albo lewicowa masakra z socjalizmem rozdmuchanym do granic absurdu albo konfiarze, z chorym katotalibanem światopoglądowym. I na środku tego PiS, który przejął najgorsze socjalistyczne gówno od lewicy i światopoglądowe od konfiarzy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DorianJS:

jednym z najwiekszych bledow polityki zagranicznej Polski w ostatnich latach bylo wepchniecie Bialorusi w rece Putina


A był jakikolwiek realistyczny scenariusz wyciągnięcia Białorusi spod kontroli Rosji?
  • Odpowiedz
@Sark:

1. PO/Nowoczesna
2. PO/Nowoczesna
3. w sensie, że ktoś ci wsadzi dildo w dupę? PO/PSL/Hołownia
4. nikt, nie ma partii, która cofnie wprowadzony socjal xD. jeśli nie chcesz mieć większego to na pewno nie PiS/Lewica
5. to się zdecyduj jak tak nic nie wiesz
6. reorganizacja? w sensie co masz na myśli? bo banialuk niezły
  • Odpowiedz
@yahoomlody:

1. Ostatnie rządy PO nie udowodniły tego
2. Tak samo
3. Wiesz co znaczy "afirmacja"? Jeżeli pierwsze co Ci się z tym skojarzyło to wkładanie dildosa w dupę to współczuję, chyba, że lubisz to gratuluję.
5. Ale czemu mam się decydować? Myślę, że to są elementy które warto wprowadzić do debaty publicznej i wtedy wyrobić sobie zdanie. Aktualnie jestem przeciw ułatwieniu dostępu do broni dużego rażenia, pigułkom gwałtu i antybiotykom,
  • Odpowiedz