Wpis z mikrobloga

#korwin #ukraina #rosja #neuropa

A gdyby tak Rosja zaatakowała Polskę? Co by wtedy powiedział Janusz Mikke zwany Korwin? Ja myślę, że byłoby tak:

Podobno JE Włodzimierz Putin wydał wojsku rozkaz przekroczenia polskiej granicy i z tego powodu tworzy się teraz jakąś wielką histerię. Ja chcę powiedzieć jasno: nie ma dowodu, że wydał taki właśnie rozkaz. Dla każdego kto taki dowód przedstawi jest przewidziana nagroda, ale jak dotąd nikt jej nie odebrał, ponieważ nie ma takiego dowodu. Zapewne są to ćwiczenia i - jak to wojskowym - czasami bomba spadnie nie tam gdzie trzeba, może akurat po złej stronie Bugu... i robi się z tego wielkie halo.

A nawet jeśli - załóżmy - jeśli armia Federacji Rosyjskiej znajduje się już na tzw. terytorium polskim, a w praktyce to na ziemiach okupowanych przez Unię Europejską, to cóż w tym złego? Ja chcę przypomnieć, bo może Państwo tego nie pamiętają, ale suwerenność utraciliśmy w 2007 roku, gdy ś.p. Lech Kaczyński podpisał traktat z Lizbony. Od tamtego czasu nie ma mowy o państwie polskim. Staliśmy się częścią federacji o nazwie "Unia Europejska".

No więc na teren tej federacji wkroczyłyby wojska innej federacji - czy to takie straszne? W Federacji Rosyjskiej panuje zresztą znacznie większa wolność!! Góral może sobie sprzedawać oscypki bez żadnych zezwoleń, tak jak za Hitlera. Bo Hitler był jaki był, ale w wolność gospodarczą nie ingerował. Jego Ekscelencja Włodzimierz Putin zna siłę wolnego rynku i się w ten rynek nie wtrąca. Jest zatem szansa, że do kraju wzdłuż Wisły powróci wolność gospodarcza i z tego należy się tylko cieszyć!

Mówi się też o jakichś zniszczeniach. A to że bomba spadła na Białystok, prawda, a to że przedmieścia Lublina są ostrzeliwane, podobno nawet widziano samolot nad Warszawą. No i co? W trakcie operacji wojskowej zawsze się troszeczkę niszczy, ale miasta można przecież szybko odbudować. Natomiast dusz zaczadzonych europejską ideologią - tfu! - gender nie da się tak łatwo uleczyć, na to potrzeba wielu lat. Dlatego ja bardzo chętnie poszedłbym na taką wymianę: trochę zniszczonych budynków, ale w zamian wolny rynek i przywrócenie prawdziwych wartości europejskich!

Bo, proszę pamiętać, prawdziwym wrogiem Polaków jest przeżarta lewactwem kultura tzw. Zachodu. Państwo nie dajcie sobie wmówić, że idzie teraz jakaś straszna wojna. Nie! Wojna - ta ideologiczna - trwa już od lat i trzeba niestety przyznać, że ponieśliśmy na tym polu wielkie straty... Natomiast na Wschodzie wciąż tli się światełko cywilizacji i - gwarantuję Państwu - za 5, 10 lat Polska odbudowana w duchu tej cywilizacji pozwoli nam wysłać pierwszego Polaka na Marsa!


Dlatego bez obaw! Idzie ku lepszemu!
  • 5