Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak patrzycie na kobiety bez jakichkolwiek ambicji? Taka wieczna pani na kasie albo w warzywniaku, mówimy o kobietach powyżej 27 - 30. Bez wykształcenia, języków itd.
Czy patrzycie na takie dziewczyny " z góry"?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62348b0c552591b168d9b1b3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania hmm, może to będzie złe z perspektywy patrzenia na moją osobę, ale powiem Ci jak to wygląda u mnie, bo też o tym trochę rozmyślałem.

Z mojej perspektywy wygląda to tak, że często odrzuca mnie fakt, gdy kobieta w żaden sposób się nie rozwija, sama praca na kasie nie jest jeszcze niczym złym bo każdy może być w różnym miejscu swojego życia, no i żadna praca nie hańbi, natomiast w sytuacji
LojalnaGrażyna: Normalnie. Na pewno są ludzie patrzący z góry, jednak oni tacy są. Ja przykładowo tak nie mam. Jeśli chodzi o związki, to nie byłbym zainteresowany, ale to tylko dlatego, bo sam od siebie dużo wymagam.

Normalnie patrzymy. Ludzie raczej dobierają się na podobnym poziomie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
PłodnaFranca: Jedno drugiego nie wyklucza. Moim ideałem jest osoba, która po pracy potrafi o niej zapomnieć i żyć czymś innym. No i musi być w stanie zaspokoić swoje potrzeby, bo zależność finansowa to zło. Byłem już z dziewczyną dobrze wykształconą, z wysokim stanowiskiem, ale co z tego, jak po pracy interesowała ją jedynie praca + sprawy bieżące (wtedy akurat wirus).

Zaakceptował: karmelkowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mijun: przeczytales mój wpis do końca? Szanuję nieambitne kobiety, bo brak ambicji i lenistwo to żadne przestępstwo, a zakładam, że każdemu człowiekowi, który nie robi nikomu krzywdy, należy się szacunek. Nie ma jednak opcji abym myślał o związku z taką kobietą.