Wpis z mikrobloga

Największą zbrodnie jaką popełnił #mcdonalds w ostatnich latach jest usunięcie z menu śniadaniowego wrapów z sosami i zastąpienie ich gównianym suchym plackiem z jajecznicą i papryką. Ja #!$%@?, jak można sprzedawać takie gówno za te same pieniądze? Tak, wiem, zaraz się zlecą osoby twierdzące że śniadaniowe menu to gówno, ok, rozumiem, ale piszę to do osób które lubiły stare wrapy. To co sprzedają teraz to niemiłosierne gówno. Na pamiątkę zdjęcie prawdziwego wrapa
golagolagola - Największą zbrodnie jaką popełnił #mcdonalds w ostatnich latach jest u...

źródło: comment_1647627250EJD6qx6W8oAbXlUcTLd7UM.jpg

Pobierz
  • 6
@golagolagola: Rodzice nauczyli mnie szanować jedzenie, ale jak jadłem kiedyś za granicą z przymusu tego mcwrapa z jajecznicą to był to pierwszy od dawna posiłek który wyrzuciłem po dwóch gryzach do kosza. Te burgery może i ze szczura ale jakoś smakują.
To co sprzedają teraz to niemiłosierne gówno.


@golagolagola: Potwierdzam. Byłem w innym mieście i poszedłem rano do maka. Kupiłem tego wrapa śniadaniowego, ale wziąłem go bez jejecznicy, bo nie miałem ochoty na jajko. Połowę wyrzuciłem do kosza. Tego się nie da jeść.