Wpis z mikrobloga

Jak wygląda męski #przegryw

-Nikt nie chce z tobą rozmawiać
-Nikt nie chce się z tobą umówić
-Nikt nie chce ci pomóc i generalnie każdy ma cię w dupie

Damski "przegryw"

-Ludzie chcą ci pomóc ale to ty masz ich w dupie. "A BO JA SIĘ NIE NADAJE, CHLIP, CHLIP, ABO JA NIE MAM MOTYWACJI, SIŁY I C--J WIE CZEGO JSZCZE, ALE CZEGOŚ NA PEWNO"

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #l-------------------w #blackpill
Pralko-suszarka - Jak wygląda męski #przegryw 

-Nikt nie chce z tobą rozmawiać
-N...

źródło: comment_1647610050m9bHHQruFXXZeBnzDadsoM.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PomaranczaTesto: czym mi niby miałbyś boostować ego? I jakie stado spermiarzy? Chyba tobie s----a na mózg siadła, że nie potrafisz normalnie rozmawiać, tylko takie głodne kawałki wypisujesz
  • Odpowiedz
ciekawe, bo próbuję z wami rozmawiać


@moll: Chyba umoralniać na każdym kroku jacy to źli nie jesteśmy, bo nigdy nie słyszałem, by jakaś różowa próbowała na poważnie pomóc jakiemuś przegrywowi poza ciągłym robieniem nam rogów i wytykaniem palcami jacy to jesteśmy.

i dokładnie o tym
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: to na co liczysz przez internety i na portalu że śmiesznymi obrazkami?

Jaka mogę okazać pomoc poza pogadanek z wami, traktując was jak ludzi, a nie odpady za jękiem się sami macie
  • Odpowiedz
@moll: Ale zobacz w jaki sposób ty z nami piszesz i w jaki sposób ma to nam pomóc xD Macie strasznie skrzywioną percepcję przez to, że jetście kobietami i macie uprzywilejowaną sytuację w relacjach damsko-męskich, przez co wydaje wam się, że wszystko jest takie łatwe xD
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: a Ty to niby nie masz skrzywionej percepcji? Bo faceci z zakolami, niscy itd. to nie są w związkach? Zobacz w jaki sposób wy ze mną piszecie

Może pomocą jest nawet to, że masz okazję pogadać z kobietą która nie jest twoja matką ani babcią...
  • Odpowiedz
Bo faceci z zakolami, niscy itd. to nie są w związkach?


@moll: I wciąż posługujesz sie stereotypowym modelem przegrywa, co dowodzi jak bardzo ogarniasz ten temat xD Ja nie jestem niski i nie mam zakol a mimo to jest full przegryw ( ͡º ͜ʖ͡º) Więc jak mam niby tak uważać?

Może pomocą jest nawet to, że masz okazję pogadać z kobietą która nie jest twoja
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: piszę tylko to, co się tutaj najczęściej przewija. Zaprzecz, że na tagu przegryw nie ma takiej narracji.

Ale jakim cudem to co mówię jest odklejone od rzeczywistości, skoro ja sobie radzę, a Ty szukasz klepania po plecach w ramach kółka wzajemnej adoracji?

To możesz przestańmy rozmawiać ogólnikami, a przejdźmy do Twojego przypadku.

@PomaranczaTesto: za stara jestem na pompowanie sobie ego i na twoje ujadanie też, nara misiu
  • Odpowiedz