Wpis z mikrobloga

Korzystając z zeszło tygodniowej promki notino na Jeanne en Provence Acqua (dzięki za info @Asjopek) , kupiłem wszystkie cztery kompozycje jakie proponują, bo tanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i po reckach zdawały się być obiecujące w stosunku cena-jakość. Przy okazji wrzuciłem do koszyka przeceniony Encre Noir, bo dekant Sporta który miałem już się skończył. Przyszła paczka, odpakowałem EC- i tu duże zaskoczenie, myślałem, że korek jest imitacją, a tu prawdziwy kawałek drewna. Rozpakowuję JeP Aqua, i... Kuhwa, ale bazar. No aż głupio mi się zrobiło, że w ciemno kupiłem cztery flakony i teraz będą mi brzydzić wnętrze szafki. Ale tydzień minął, a Aqua nosi się całkiem przyjemnie, więc postanowiłem odpakować resztę, ustawiłem obok siebie- i kurde, nawet mi się to podoba, jakbym widział półkę u golibrody na dzikim zachodzie, side questy w RDR2 i te klimaty ;)
#perfumy #jeanneenprovence #vintage
Pobierz MauyGuood - Korzystając z zeszło tygodniowej promki notino na Jeanne en Provence Acqu...
źródło: comment_1647600587hNc2z8TMz7ueKaktDb21ol.jpg
  • 12
@AlbertoMohitas: pudełko faktycznie ładne, ale przecież w pudełku trzymać nie będę ;)
@uwielbiamnalesniki: tak, skojarzenie z apteką też bardzo dobre :)
@Odbuta: mireczku, z czterech globala miałem tylko z Aqua, a w świecie perfum dopiero jestem od roku i zaczynam (20 wypsikanych dekantów) więc póki co dokładnej recki zrobić nie mogę ani żadną wyrocznią nie będę ;)
@walk_man: dla mnie słodko ;)

Tu tak krótko opiszę swym laickim