Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 368
Jest! Mamy to. #tvpis w końcu znalazł niezaprzeczalny dowód na zdradę Tuska. Uwaga, Tusk w czasie przemowy Lecha Kaczyńskiego pocierał ręce.
Nie klaskał. Pocierał.
I to tak samo jak Putin!

Mam nadzieję że minister szeryf Z. wysłał już swoje psy gończe za tym zdrajcą.


https://twitter.com/OgladamW/status/1504534624692752387?t=h4JsC8RwSooozTQlD08SgA&s=19

#bekazpisu #rosja #wojna #ukraina
Jabby - Jest! Mamy to. #tvpis w końcu znalazł niezaprzeczalny dowód na zdradę Tuska. ...

źródło: comment_164759644690xxkxs1hheTKw2dVQiuEi.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Jabby: Nie wiem jak to nazwać. Ohydna, obrzydliwa manipulacja która wzoruje się na propagandzie rosyjskiej. Ludzie mówię obudźcie się bo PiS ma zapędy które ten kraj mogą doprowadzić do dyktatury. Sam mam przykład ponieważ pracuje w firmie która została wchłonięta przez państwo i zaczyna się dosłownie wymiana całej góry prezesi, dyrektorzy, pewnie zaczną wciskać swoich kierowniczkow i innych przydupasow bardzo propisowskich. W ten sposób zaczyna się budować fundament pod zmianę naszego
@Jabby: Dlatego najbardziej bawi mnie, jak jakiś typowy Januszek polak mówi, że ruscy są zmanipulowani, a sam jest DOKŁADNIE takim samym typem człowieka.

Obczajcie sobie wywiad z młodymi ruskami, na kanale Planeta Abstrakcja - przecież gdy młodzi opisują ludzi popierających Putina, to tak jakby opisywali polskich PiSiorów z prowincji.
stanleymorison - @Jabby: Dlatego najbardziej bawi mnie, jak jakiś typowy Januszek pol...
@Jabby: ciśniecie beke tylko dlatego że to tvpis i nienawiść do pisu przycmiewa wam fakt że PO to proniemiecka partia a niemcy to prorosyjski kraj w EU. Ha tfu na was wykopki XD
najlepsze jest to że oni odgrzebują jakies materiały które nawey nie wiem jak stare mogą byc skoro są z Lechem Kaczyńskim xD


@matwiejblyat: Mnie tam zastanawia ile materiałów minuta po minucie musieli obejrzeć stażyści TVP, żeby to wreszcie odkopać. Tak rok po roku - szukajcie wszystkiego z Tuskiem i Putinem. Oglądać do skutku, ma być coś na jutro ()