Wpis z mikrobloga

@marek2092: Ukrainki nie mają w Polsce męża który by im pomagał finansowo (a ten z Ukrainy nic nie przyśle bo nie ma co), więc będą zapewne bardziej aktywne zawodowo niż Polki.
Nie przeszkadza to Konfederatom szczuć na Ukrainki i wyzywać je od nierobów.

BTW. Środowiska incelskie wielce skarżyły się że jest za mało kobiet i przydałaby się migracja kobiet do Polski, i te same prawackie incele teraz chyba mają mind fuck
@M_xxx:

poczekamy zobaczymy
mądrzenie się przed faktem to zwykła paplanina
jak pójdą do pracy - chwała im
ale jak się przyzwyczają do gratisów plus wjedzie specjalny socjal dla nich to chęci do pracy braknie,
bo bardziej się opłaci skupić na polowaniu na jeleni niż pójście do roboty
tak to zawsze się kończy
ale jak widać, postępowi lewicowcy nadal wróżą z fusów, zamiast wyciągać wnioski z historii
@M_xxx:

piękny frazes, zapisz sobie nad łóżkiem
tylko co to ma wspólnego z obecną rzeczywistością?
oddawanie ostatniej koszuli jest ok ?
a jak ktoś nie chce to już szczuje ?
a może chcesz mi wmówić, że socjal dla leni przynosi dobre korzyści ?
europa zachodnia ma przecież tak doskonałe wyniki w "aktywacji zawodowej" milionów ludzi z Azji i Afryki, że nadal nie ma kto u nich pracować
to samo będzie u
@Aster1981:

Co za różnica, kogo socjal rozpieści?
Pomagajmy ale z głową, bo za niedługo my też będziemy tej pomocy potrzebować, gdy zarzniemy siebie i nasz kraj.
Mówię tylko o socjalu, nie o ignorancji.
Widać różnicę?
@Aster1981:

Bredzę bo mam inne zdanie ?
A może w takim razie, to ty bredzisz ?
Socjal zniechęca do pracy. Pół biedy jak masz 200 000 osób na utrzymaniu, ale problem się robi gdy masz 5 milionów.
Nas nie bylo stać na socjal dla Polaków, bo wielu z nas żyło i żyje w skrajnej biedzie.
Teraz nikt już o tym nie mówi, ciekawe czemu?
To ty się wciąłeś w rozmowe.

No ale ok.
Odpowiedz zatem:
Ile możemy przyjąć uchodźców?
5,10 a może 15 milionów?
No i jak dlugo, i oczywiście za co, mamy ich utrzymywać?
@M_xxx:

Aż mi w pięty poszło.
Młodszy brat ci podpowiedział co napisać?
Bo ciebie nie podejrzewam o aż taki polot.
Jeszcze zapłaczesz, gdy do Polski wjedzie jeszcze 5 milionów i będą żyli między innymi na twój koszt.
Izrael odsyła Ukraincow do Polski bo mu szkoda pare szekli na parę setek uchodźców, a wy bez pomyślunku klepiecie o oddawaniu ostatniej koszuli dla kilku milionów, a jeszcze nawet miesiąc nie minął od poczatku