Wpis z mikrobloga

myślicie, że teamy będą jeszcze dziś sandbaggować?
Mi się wydaje że już all out, po kółkach instalacyjnych itd stopniowo poznamy prawdziwe tempo. Tu już nie ma czego ukrywać i przed kim.

Jakieś przewidywania dot. sezonu? Wg mnie
- Albon okaże się całkiem dobrym i zdobywającym punkty kierowcą, a Williams będzie w okolicach 7-8 miejsca
- Mclaren będzie gorszy niż rok temu
- Tsunoda również wypadnie dużo lepiej niż w 2021
- Za to Perez ponownie będzie zerem na tle Maxa
- Alfa będzie #!$%@? (wiadomo czemu)
- Fernando nie powalczy o podia. Ciekawe czy Ocon da radę w walce z Alonso, tak jak w pierwszej części zeszłego sezonu

Zapraszam do dyskusji, za jakiś czas zobaczymy co się sprawdziło.

#f1
  • 5
@snieznykoczkodan: Generalnie się zgadzam poza Perezem i Alfa. Perez dostał dużego boosta do pewności siebie po legendarnej obronie, a to 50% sukcesu kierowcy. Z kolei w Alfie Bottas miał ponoć duży wpływ na konstrukcje bolidu i jeśli udało mu sie przemycić jakieś rozwiązania z Mercedesa to może być bardziej konkurencyjny niż w zeszłym sezonie.
@Radko29: wiadomo, wszystkiego nie sprawdzą w godzinę. Chodziło mi o to, że nie będą już dziś skręcać na maxa silników i kombinować, aby nie ujawniać prawdziwego tempa. Po drugim FP będzie wiadomo jaka na obecną chwilę jest kolejność stawki. Do wyścigu już tylko chwila, muszą sprawdzić te maszyny i kierowców na 100%.

@Leotard00: fajnie by było ale nie sądzę. Ferrari silniejsze, RB i Merc potężne i bogate. Trochę mało miejsca
@snieznykoczkodan: Ciężko powiedzieć na ile mu starczy i czy w ogóle jest tak jak mówię, to tylko moje obserwacje. Sam w wywiadach mówił, ze pierwszy raz w Red Bullu ma okazje ścigać się autem z czołówki i długo mu zajelo dostosowanie się do tego bolidu, jego możliwości, jak i zmiana mentalna, ze już nie jestem kierowca z drugiej połowy stawki. Ciężko wróżyć z fusów teraz, ale ja uważam, ze to swietny