Wpis z mikrobloga

@dizel81: na początku faktycznie uwieżyłem że oni mają tam już zaplanowaną produkcje dlatego budują hale.
Tylko oni postawili najpierw budynek, a teraz myślą co z nim zrobić. Biznes jak talala xDDD

W tym klimacie to trzeba było najpierw zacząć produkować cokolwiek pod strzechą z bambusów, a dopiero później stawiać budynki. Tylko ja jestem 12 latkiem co jeszcze szkoły nie skończył, a nie poważnym biznesmenem z kampuczy xDD
@dizel81: Nie wiem jak dalej rozwinie się sytuacja z zagospodarowaniem wybudowanej hali ale raczej na tym nie stracą. Trochę się zajmuję takimi rzeczami i to co przemawia na ich korzyść to bardzo znaczny wzrost cen stali - Kambodża na 99% procent nie ma własnego przemysłu hutniczego i materiały na wykonanie takiego obiektu są najczęściej importowane. Dodatkowo obecna sytuacja związana z wojną na Ukrainie jeszcze bardziej niekorzystnie wpływa na potencjalne inwestycje ze
@Justyna16: nie podważam opinii, że to trochę dziwne budować coś bez określenia celu wykorzystania obiektu bo to mocno się kłóci z zasadami inwestowania - między innymi dlatego płaci się horrendalne kary za przekroczenie terminu oddania inwestycji (wiadomix ten co wykłada pieniądze chce jak najszybciej ten wkład odrobić). Z drugiej strony praktycznie każdą taką konstrukcję można rozebrać i przenieść w inne miejsce tym bardziej, że to co oni postawili to raczej nic
@Justyna16: hehe niebezpiecznie zachęcasz mnie do poszukania tych odcinków i świadomie chcesz mi zepsuć weekend, poza tym chcę odpocząć od czegoś co jest dla mnie chlebem powszednim. Nie kojarzę tych spawów. Jednak na pewno hala nie jest murowana - czyli nie widzę problemów z ewentualnym przeniesieniem i nie zapominaj o słynnej wolności (samowoli).