Wpis z mikrobloga

Polacy mówią, że bojkotują nesle, Leroy, mc Donald, coś cole. W zasadzie mogą bojkotować wszystko co nie wycofało się z Rosji. W końcu, tak jak piszą i tak tego nie kupują. Skoro Polacy nie kupują, to jakim cudem te firmy zarabiają, albo jakim cudem Polacy nie jedzą gruzu od pół roku xD? W ogóle uważacie te bojkoty Grażyn za jakiś przejaw kompleksów czy raczej pochwalacie?
#wojna #ukraina #polska #rosja
  • 6
@dobrowolskii: @GacekNiebieski: pewnie racja, to chyba jak z tym gadaniem że mój głos w wyborach nic nie zmieni, trochę wpadłem w takie rozumowanie jeśli chodzi o ten bojkot. No o wydaje mi się, że lwia cześć takich komentarzy na Facebooku o bojkocie to jakaś chęć pokazania się, a nie realne działania bo następnego dnia w Biedronce znów będzie wrzucanie do koszyka swoich ulubionych produktów.

Ja osobiście nie bojkotuje żadnej firmy
@GacekNiebieski
@RwandyjskiFront ...zdradzę wam sekret...takie bojkoty są na pokaz...takie firmy które działają w sferze zagrożenia zarówno fizycznego i przez akcje typu bojkot...nie podejmują decyzji jak ,,wykopem obrażony na coś,,...tylko dokładnie oceniają sytuację i liczą cyferki... dla których żaden wykopem nie ma dostępu...a np jest coś takiego jak ,,wykorzystanie nadarzającej się okazji do zmiany strategi firmy,,...i np wojna czy też coś innego może być taka okazja...i gdy firma np zrobi jakiś zwrot to